izimizixdd via iOS
- 4
@lubie-sernik: żadnego końca świata dziś nie będzie, bo u sernika jest już jutro
izimizixdd via iOS
- 1
@lubie-sernik: XDDDD
- 14
Co dobrego dziś jedliście? Bo ja jadłem trzy posiłki i nie umiem za bardzo wytłumaczyć co to było.
#jedzenie
#jedzenie
izimizixdd via iOS
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
izimizixdd via iOS
- 1
@lubie-sernik: kobieca intuicja
- 167
Taki zestaw w Seven Eleven wyszedł 25 zł. Całkiem fajna cena.
Nie wiem jak tagować bo # Azja zaraz będą mówić, że zaśmiecam a swojego tagu też nie chce zaśmiecać xD
#sernikpodrozuje
Nie wiem jak tagować bo # Azja zaraz będą mówić, że zaśmiecam a swojego tagu też nie chce zaśmiecać xD
#sernikpodrozuje
źródło: 1000056804
Pobierz
izimizixdd via iOS
- 1
@lubie-sernik: czekam na paczkę
- 2
nieironiczne pytanie do palaczy, o co chodzi z tymi kolorami i markami paczek? to dla was jest jakaś różnica czy kwestie przyzwyczajenia?
typowe podczas stania w kolejce całe życie słyszę dialogi typu
- i jeszcze te wielbłądy cienkie żółte
- och żółtych nie ma, mogą być zielone?
- a to nie, a ellemy niebieskie?
#p-------y #rozkminy
typowe podczas stania w kolejce całe życie słyszę dialogi typu
- i jeszcze te wielbłądy cienkie żółte
- och żółtych nie ma, mogą być zielone?
- a to nie, a ellemy niebieskie?
#p-------y #rozkminy
izimizixdd via iOS
- 0
@gotx3: podpinam się
- 23
Zastanawia mnie fakt, że niektórzy przeżywają rozstanie z partnerem przez kilka lat.
Jak to możliwe, żeby po takim czasie nadal tęsknić czy żałować, że związek się skończył?
Przecież to jest nienormalne chyba.
Co myślicie?
#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #tinder #badoo
Jak to możliwe, żeby po takim czasie nadal tęsknić czy żałować, że związek się skończył?
Przecież to jest nienormalne chyba.
Co myślicie?
#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #tinder #badoo
izimizixdd via iOS
- 1
@lubie-sernik: o nie widziałam że jednak zrobiłeś listę haha, mały sukces
Kocham Cię
izimizixdd via iOS
- 0
@lubie-sernik: to chyba miało być na priv, pomyliłeś się serniczku
- 26
Mirki dzięki uprzejmości @izimizixdd miałem okazję spróbować sernik Baskijski w #krakow na Hali Targowej - [Google maps] (https://maps.app.goo.gl/DQf4Va8ULcpDejr46?g_st=ac)
Sernik Baskijski to jeden z moich ulubionych serników. Wziąłem go z Nutellą i trochę żałuję bo mogłem wziąć solo ale i tak mi bardzo smakował.
Oceniam na 8.5/10
#sernik #jedzenie
Sernik Baskijski to jeden z moich ulubionych serników. Wziąłem go z Nutellą i trochę żałuję bo mogłem wziąć solo ale i tak mi bardzo smakował.
Oceniam na 8.5/10
#sernik #jedzenie
źródło: 1000055640
Pobierz
izimizixdd via iOS
- 2
Zawsze się mencze j------i kombinerkami żeby to otworzyć #przegryw
źródło: 1000026485
Pobierz
izimizixdd via iOS
- 18
@Woseba-ta-kawa: czekaj, a tego się nie odkręca zakrętka?????
Błagam dajcie mi jakiś test na bycie debilem.
Potrzebuję żeby ktoś lub coś oszacowało jak bardzo jestem debilem od 1 do 10.
Podejrzewam, że 10 ale chce mieć to na papierze.
#zalesie #pomocdlawiolety
Potrzebuję żeby ktoś lub coś oszacowało jak bardzo jestem debilem od 1 do 10.
Podejrzewam, że 10 ale chce mieć to na papierze.
#zalesie #pomocdlawiolety
izimizixdd via iOS
- 1
@lubie-sernik: tak się składa że mam taki arkusz, ale odpłatnie niestety ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
izimizixdd via iOS
- 0
Nie wiem skąd się tu wziąłem i nie wiem gdzie mam iść.
izimizixdd via iOS
- 1
@lubie-sernik: ostatanio podmuch wiatru
izimizixdd via iOS
- 0
@lubie-sernik: co jeśli nie nadejdzie znów kolejny dzień??
Odpocząłbym od życia w psychiatryku. Przecież są same plusy tego:
- naćpaliby mnie grubo i to za darmo
- brak czynszu
- jedzonko za darmo
- dużo nowych znajomych
- różnego rodzaju aktywności w ciągu dnia
- naćpaliby mnie grubo i to za darmo
- brak czynszu
- jedzonko za darmo
- dużo nowych znajomych
- różnego rodzaju aktywności w ciągu dnia
izimizixdd via iOS
- 1
@lubie-sernik: rel kiedyś też tak myślałam o tym XDDD
izimizixdd via iOS
- 0
@lubie-sernik: plus mówiłeś że mają duży ogród, więc idealnie na spacerki hahaha
- 41
00:00:00 sobotnia lista przegrywów
#przegryw
#przegryw
izimizixdd via iOS
- 2
@matixrr: wpisałabym się ale nie czuję się przegrywem
izimizi
- Here we go again
Osiągnięcia
Gadżeciarz
od 05.06.2025Gadżeciarz Mikroblogger
od 26.04.2026Mikroblogger Rocznica
od 05.06.2026Rocznica




@izimizixdd bym chciał obserwować ale mi nie pozwala eeeh
#wykop