Wpis z mikrobloga

Słuchajcie to że Pad wygrał to wynika z tego że miał ogromną przewage medialną,radiową wsparcie całej jego ekipy jak i innych polityków wynik Rafała przy tym co miał jest mega zadowalający udowadnia nam to tylko że coraz większa część ludzi ma dość Pisu, to była strasznie nie równa walka tyle szamba co sie wylało to Tvp pobiła wszelkie rekordy.
Ale jakie to ma znaczenie ? W systemie demokratycznym to większość ma decydujący głos a nie bardziej wykształceni, bardziej bogaci, bardziej ładni itd. Możemy sobie pogadać tak dla informacji ale w wyborach nie ma znaczenia kto głosował na kogo tylko na kogo oddała swój głos większość
akurat tu się dziwie bo w Singapurze rządzi partia konserwatywna już ponad 60 lat :D i tam jest zakaz kontaktów homoseksualnych xD


@kraweciusz: Ja się absolutnie nie dziwię, bo to do czego nawiązujesz, to jest względnie, dla obecnej sytuacji politycznej naszego kraju, bardzo mało istotny problem, a ci ludzie są na ogół znacznie bardziej rozsądni niż przeciętny wyborca w Polsce który swój głos opiera na najgłupszych kwestiach.
młodzi wyksztalceni z wielkich ośrodków ( ͡° ͜ʖ ͡°). To poczucie wyższości intelektualnej wyborców p.Trzaskowskiego nad wyborcami p. Dudy jest porażające. Żyjecie kochani kalkami z telewizji - że statystyczny wyborca PiS to bezrobotny nierób, który czeka że mu 500+ skapnie. Ale to tylko kalki. A do momentu kiedy tego nie zrozumiecie, wojna polsko - polska będzie kwitła.
@token: Wiedzą, wiedzą przecież każdy z nich ogląda główne medium informacyjne jakim jest TVN, spójrz tylko na więzienia, zamknięty ekosystem gdzie jedynym źródłem informacji jest telewizja, Rafau wygrywa 10 do 1. Po prostu poprzedni układ rodzinno towarzyski ma dużo efektywniejszą machinę propagandową niż TVP Kurskiego.
@Radek41: Ja nic z tego nie rozumiem już. Sprawdziłem swoją komisję, sprawdziłem komisję rodziców, dziadków i inne które mi przyszły z ciekawości do głowy. I wszędzie wygrał Trzaskowski, nawet tam gdzie byłem pewien że ludzie będą za Doda.