Wpis z mikrobloga

@empty_silence: @alchemik2604: @uesugi2: @mystaloba: Myślę że to wynika z prostej kalkulacji tych ludzi. Po prostu głosują na opcję, w której będą mieli większą szansę na uczciwy proces i możliwość obrony. W PISowskim państwie bezprawia z upartyjnionymi sądami maja na to zdecydowanie mniejsze szanse.
  • Odpowiedz
@Radek41: Korea południowa, Japonia, Singapur... co nie kliknę to wszędzie tak samo :D Chyba szybko Ci młodzi, wykształceni, znający po parę języków nie wrócą tutaj tak szybko
  • Odpowiedz
Myślę że to wynika z prostej kalkulacji tych ludzi. Po prostu głosują na opcję, w której będą mieli większą szansę na uczciwy proces i możliwość obrony. W PISowskim państwie bezprawia z upartyjnionymi sądami maja na to zdecydowanie mniejsze szanse


@Mikka: Jasne. Patologia, która nie potrafiła skalkulować, czym kończy się użycie noża na człowieku, złodzieje, ludzie zaburzeni i inne przypadki będą sobie kalkulować. Lub cokolwiek innego myśleć. Polecam się zapoznać z
  • Odpowiedz
@empty_silence: To według ciebie oznacza że nie potrafią przekalkulować kto zapewni im bardziej uczciwe potraktowanie? Może zmierzmy IQ wyborców PIS, to będzie ciekawe. Ciekawe jakie wtedy wnioski wyciągniesz.
  • Odpowiedz
To według ciebie oznacza że nie potrafią przekalkulować kto zapewni im bardziej uczciwe potraktowanie? Może zmierzmy IQ wyborców PIS, to będzie ciekawe. Ciekawe jakie wtedy wnioski wyciągniesz.


@Mikka: że jest wyższe od IQ ludzi wchodzących z konflikt z prawem, zwłaszcza, że za konfliktami z prawem często stoją zaburzenia.
Osoby z zespołem Downa też potrafią coś kalkulować. Na poziomie dziecka. Zakładam, że tobie chodziło o bardziej skomplikowany proces, niż "czy jak
  • Odpowiedz
  • 1
@Arsenazo czy firmy pokroju Lely to też dla Ciebie rolnicy? Przeciez hodują krowy na mleko, no to musi być ropnik. Człowieku, Ci ludzie dostali w pip kapitału w formie ziemi od rodziny jak i od Unii Europejskiej, która w latach 90-00 była warta "psi #!$%@?", dziś wystarczy że rolnik sprzeda 3-4 hektary i ma na merca. Co Ty porównujesz xD majątek vs dochód to dwie rozne speawy. Biznesmen mój drogi nie
  • Odpowiedz