Wpis z mikrobloga

W normalnym cywilizowanym kraju jak ktos ma inne poglądy polityczne to w spokoju sobie podziekujecie albo ewentualnie przeprowadzic kulturalna dyskusję na ten temat. A w Polsce? W Polsce jak w lesie, gorzej jak w chlewie obsranym gównem. Spojrzysz sie na takiego wyborce Dudy to albo ta osoba ci #!$%@? albo zacznie sie drzec ze on zarabia 1500zł i zgarnia 2000zl za darmo i jest #!$%@? kims a ty głosujesz na p*dała który chce zniszczyc Polske i zabrac mu jego ciezko zarobione pieniadze.

#wybory #testoviron
  • 5
  • Odpowiedz
@BeryK: nw u mnie na grupie studiów, wyborcy trzaskowskiego cały czas coś wysyłają politycznego i wyzywają pis i jego wyborców, a pisowcy tylko zagryzają zęby bojąc się ośmieszenia pokazując swoje poglądy( wiem, że głosują tylko na podstawie tego, co wstawiają na swoch profilach)
  • Odpowiedz
  • 1
@daxter501: Wszystko zalezy od ludzi i miasta. Mieszkam w malej miejscowosci (ok 50tys mieszkanców) i ostatnio elita blokowa grozila mojej kolezance ktora miala torbe w kolorach teczy i jest homoseksualna mowiąc ze „spalą ją wraz z tą torbą” dodając na koniec ze duda sie nami zajmie. Ogolnie w moim miescie czesciej widac zwolenników Dudy niz Trzaskowskiego.
  • Odpowiedz