Wpis z mikrobloga

Mireczki, pijcie ze mną kompot! W końcu los się do mnie uśmiechnął. Po 26 latach przmusowego celibatu udało mi się znaleźć swoją szarą myszkę dla anonka! To moja sąsiadka. Znamy się jeszcze z podwórka. Do tej pory raczej tylko na cześć-cześć, bo moja stuleja mentalna była zbyt mocna by się przełamać i zagadać. Na szczęście odkąd uderzyłem pięścią w stół, zacząłem praktykować #nofapchallenge #zimnyprysznicchallange i #medytacja wszystko zaczęło się zmieniać. Dzisiaj był mój szczęśliwy dzień. Widziałem jak ta myszka męczy się na schodach z wielką walizką. Jako, że nie mamy windy u nas w bloku, postanowiłem pomóc. Odwdzięczyła się zaproszeniem na wspólną herbatkę. Pogadaliśmy trochę, od razu wyczułem że to bardzo sympatyczna i fajna dziewczyna, więc nie wiem jak to się stało, ale szybko ją uwiodłem, a dalej... to już wiecie sami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#przegryw #incel #mizoginia #pokazrozowegopaska #wychodzimyzprzegrywu #rozwojosobisty
dopeboiYSL - Mireczki, pijcie ze mną kompot! W końcu los się do mnie uśmiechnął. Po 2...

źródło: comment_1594494789IhdzQt5pZgopidakaNK7tm.jpg

Pobierz
  • 119
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ma już z nią jedno dziecko z tego co kojarze.


@Bellie: być może, ja nie specjalnie śledzę takie rzeczy. Tyle, że o divingu wiedziałem w jego przypadku.
A co z takim Berlusconim na przykład? Też beciak twoim zdaniem XDD?

przecież odpowiedziałam, płaci za s--s, bo żadna go nie chce, sponsoruje dostatnie życie prostytutce
  • Odpowiedz
@TestoDepot: no też Berlusconi jest beciakiem. Beciakiem nie jest facet, który pomimo tego, że może to nie rucha wszystkiego co się rusza. Ma godność, prezencje, jak mówi kobiecie, że będzie z nią do końca życia - to będzie. To jest godność, męskość, honor i facet o stabilnych, porządnych moralnych podwalinach. A nie jakieś beciaki, którymi byle d----a kręci w lewo i prawo.
Nie chodzę do fryzjera, nie jestem beciarą. (
  • Odpowiedz
no też Berlusconi jest beciakiem


@Bellie: o hui, miliarder i trzykrotny premier Włoch to beciak, nieźle XD.

Beciakiem nie jest facet, który pomimo tego, że może to nie rucha wszystkiego co się rusza. Ma godność, prezencje, jak mówi kobiecie, że będzie z nią do końca życia - to będzie. To jest godność, męskość, honor i facet o stabilnych, porządnych moralnych
  • Odpowiedz
@TestoDepot: no robią, dostają kasę za coś co jest za darmo, z miłości. To jest uberbeciakizm. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mięso kupuję w sklepie, za pieniądze, które sama zarabiam. Mięso jest niezbędne do życia, fryzjer nie. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@Bellie nie zrozumialas, juz nie po raz pierwszy. Tak, przeciez nie kazda kobieta ma takie samo powodzenie, jedne maja wieksze, inne mniejsze tak samo mezczyzni. Przystojni i bogaci maja duze, brzydcy i biedni maja male lub zerowe. Nie ma czegos takiego jak bezinteresowny s--s - zawsze trzeba zapewnic partnerowi/partnerce jakas korzysc (dlatego przystojni i bogaci maja duze powodzenie i piekne kobiety maja duze powodzenie a btzydcy i biedni maja prawie zerowe
  • Odpowiedz
@Bellie xDDDDD oczywiscie ze nie i dlatego przystojni i bogaci maja ogromne powodzenie a brzydcy i biedni niemalze zerowe. Aleeee nieeeee w zwiazku wcale nie chodzi o wymianę korzyści ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bellie xDDDDD oczywiscie ze sa ludzie brzydcy np ten i zadne zadbanie nie sprawi ze bedzie mial powodzenie https://knowyourmeme.com/memes/st-blackops2cel gdyby nie bylo brzydoty - nie byloby piekna bo musimy odroznic jedno od drugiego. A co do biedy ze sie malo stara - powiedz to afrykanskim dzieciom pracujacym w kopalniach albo pracownikach mcdonalds ze sie za malo staraja, nie ma tyle dobrze platnej pracy na rynku by kazdy dobrze zarabial (subiektywnie co
  • Odpowiedz
dostają kasę za coś co jest za darmo, z miłości.


@Bellie: nigdy nie ma za darmo. Nawet głupi ONS to jakieś koszta typu postawienie drinka albo coś. Nie mówiąc już o wejściu w związek - randki, etc. I nie każdy chce w związek wchodzić oraz nie każdy potrzebuje być w związku żeby uprawiać s--s.

Mięso kupuję w sklepie, za pieniądze, które sama zarabiam. Mięso jest niezbędne do życia, fryzjer
  • Odpowiedz
@programista1992: przecież dzisiaj wszystko możesz zoperować jak jesteś brzydki. Możesz praktycznie wyglądać jak chcesz.

@TestoDepot: przecież ONS to idziesz na chatę i się ruchacie, jakie stawianie drinków? S--s nie jest niezbędny do życia, a mięso tak (witamina b12) więc nie wiem co tu porównujesz xDDD
Jak masz potrzeby seksualne to se zwal i ci przejdzie xDDD
  • Odpowiedz
przecież dzisiaj wszystko możesz zoperować jak jesteś brzydki. Możesz praktycznie wyglądać jak chcesz.


@Bellie: no mozna xD ale:

1. Nie kazdy ma kasę na to (zorientuj sie ile kosztuje cala twarz + wiekszosc zabiegow na cialo)
2. Nie kazdy uwaza iz jest to warte tej kasy i wysilku (rekonwalescencji
  • Odpowiedz
przecież ONS to idziesz na chatę i się ruchacie, jakie stawianie drinków?


@Bellie: no z perspektywy różowej to pewnie tak, facet często musi o---------ć tańce na kiju

S--s nie jest niezbędny do życia, a mięso tak (witamina b12) więc nie wiem co tu porównujesz
  • Odpowiedz
@programista1992: wiem ile takie op kosztują, masa kasy, ale jesli ktoś się az tak źle czuje ze sobą, że to go hamuje w poznawaniu innych ludzi to czemu nie?

A po co ja miałabym sobie robić takie op? Ja akceptuje siebie i akceptuje innych ludzi.
  • Odpowiedz
wiem ile takie op kosztują, masa kasy, ale jesli ktoś się az tak źle czuje ze sobą, że to go hamuje w poznawaniu innych ludzi to czemu nie?


@Bellie: Jest to trafna uwaga, aczkolwiek nie kazdego to hamuje. Np ja uwazam ze nie ma co wydawac tyle kasy i przechodzic przez ciezka rekonwalescencje by jakas samotna matka/grubaska zawiesila oko na brzydkim facecie po operacjach plastycznych a jak zrobi sobie przedluzanie
  • Odpowiedz
no z perspektywy różowej to pewnie tak, facet często musi o---------ć tańce na kiju


@TestoDepot: no nie wiem, jakbym chciała się r----ć z przypadkowymi osobami to byłoby mi obojętne czy postawią drinka... suplementując b12 też ją musisz kupić, więc dalej głupie porównanie.
Rucha divy = nie radzi sobie z kobietami/niskie poczucie własnej wartości / bierze byle co byle by było = beciak
Masturbacja to nie to samo, ale nie przesadzajmy.
  • Odpowiedz
bierze byle co byle by było


@Bellie: wejdz sobie na rokse czy odloty i zobacz jakie sarenki są po 500 - 600 za godzinę. Nie nazwałbym ich byle czym, stawiam dolary przeciw orzechom, ze nie dorastasz takim prostytutkom do pięt pod katem urody i umiejetnosci lozkowych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@programista1992: mój ojciec ma 163 cm i przeruchał więcej loszek niż niejeden wykopowy Chad, i to czasem wyższych od niego. Przegryw jest w głowie. Można mieć i 190cm i być przegrywem.
Po c---a tracić kasę na prostytutki? Przecież taki przegryw się zakocha i później jeszcze staje się uberbeciakiem w związku z prostytutką xDDD
  • Odpowiedz
@programista1992: kura, człowieku, p-------ć 500 zeta za godzinę na ruchanie to trzeba być niepełnosprawnym intelektualnie xDD To już sobie lepiej kupić 3 porządne flaszki i efekt popijawy będzie dłuższy/bardziej zadawalający niż 10 sekundowy spust xdDDD
  • Odpowiedz
@Bellie: jak ktos sprowadza przegryw TYLKO do seksu i relacji z kobietami to wiem ze rozmawiam z bezmozgiem

Po c---a tracić kasę na prostytutki?


I see what you did here ( ͡° ͜ʖ ͡°) po to by uprawiac s--s z kobieta znacznie atrakcyjniejsza, spoza swojej ligi, bez calej otoczki, randkowania i tak dalej, mi wystarcza
  • Odpowiedz