Wpis z mikrobloga

Mireczki, pijcie ze mną kompot! W końcu los się do mnie uśmiechnął. Po 26 latach przmusowego celibatu udało mi się znaleźć swoją szarą myszkę dla anonka! To moja sąsiadka. Znamy się jeszcze z podwórka. Do tej pory raczej tylko na cześć-cześć, bo moja stuleja mentalna była zbyt mocna by się przełamać i zagadać. Na szczęście odkąd uderzyłem pięścią w stół, zacząłem praktykować #nofapchallenge #zimnyprysznicchallange i #medytacja wszystko zaczęło się zmieniać. Dzisiaj był mój szczęśliwy dzień. Widziałem jak ta myszka męczy się na schodach z wielką walizką. Jako, że nie mamy windy u nas w bloku, postanowiłem pomóc. Odwdzięczyła się zaproszeniem na wspólną herbatkę. Pogadaliśmy trochę, od razu wyczułem że to bardzo sympatyczna i fajna dziewczyna, więc nie wiem jak to się stało, ale szybko ją uwiodłem, a dalej... to już wiecie sami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#przegryw #incel #mizoginia #pokazrozowegopaska #wychodzimyzprzegrywu #rozwojosobisty
Pobierz dopeboiYSL - Mireczki, pijcie ze mną kompot! W końcu los się do mnie uśmiechnął. Po 2...
źródło: comment_1594494789IhdzQt5pZgopidakaNK7tm.jpg
  • 119
suplementując b12 też ją musisz kupić


@Bellie: jak wszystko dzisiaj ¯\_(ツ)_/¯.

nie radzi sobie z kobietami


@Bellie: a co jeśli może by i sobie radził, ale:
- nie z takiej półki atrakcyjności jakie może dostać za parę stów tylko z niższej
- zadzwonić na divy jest o wiele szybciej i prościej, a nie każdemu się chce jakoś wysilać specjalnie w tym kierunku akurat
- nie chce wchodzić w żadne relacje
Rucha divy = nie radzi sobie z kobietami


@Bellie: To mit. Większość klientów div to osoby w związkach. Wykopki i przegrywy to jest promil ich klientów.

Seks nie jest niezbędny do życia, a mięso tak (witamina b12) więc nie wiem co tu porównujesz xDDD


@Bellie: Seks może i nie jest potrzebny do życia, ale na pewno jest potrzebny dla zdrowia psychicznego.
To mit. Większość klientów div to osoby w związkach. Wykopki i przegrywy to jest promil ich klientów.


@AssRock: no nie. Klienci div to mentalne stuleje. Nawet jak mają żonę to muszą sobie swoją "męskość" sztucznie udowadniać, w tym przypadku u divy. Masa div ci to powie, że ci żonaci to nie przychodzą nawet dla seksu, tylko żeby się pożalić. Stulejaki.

Seks może i nie jest potrzebny do życia, ale na pewno
@programista1992: ja opisałam sam koniec, a nie cały stosunek, w ogóle długie stosunki też są przereklamowane - to jest nudne na dłużą metę. Każdy chce sobie "spuścić". A problem nie polega zazwyczaj na długości, tylko jakości. Większość facetów nie umie/nie jest w stanie doprowadzić kobiety szybko do orgazmu.
@Bellie mozliwe ale od tego sie rozmawia z partnerem, a ja idac do prostytutki niespecjalnie sie przejmuje jej przyjemnoscia. To ona ma zadbac by mi bylo przyjemnie za co dostaje niemala kase. Rozumiem ze dla ciebie 500 za godzine to duzo ale nie dla mnie (poczytaj ile zarabiaja doswiadczeni programisci na jednoosobowej dzialalnosci gospodarczej)
a co jeśli może by i sobie radził, ale:

- nie z takiej półki atrakcyjności jakie może dostać za parę stów tylko z niższej

- zadzwonić na divy jest o wiele szybciej i prościej, a nie każdemu się chce jakoś wysilać specjalnie w tym kierunku akurat

- nie chce wchodzić w żadne relacje bo interesuje go tylko seks?


@TestoDepot: no to jest przegrywem. Ewolucyjnie taki ktoś to przegryw. Nawet robiono takie
Dla mnie nie sa to duze pieniadze a przyjemnosc duza (nie pije alkoholu, chodze na silownie i od alko sie tyje)


@programista1992: no to musisz mieć nudne życie, skoro seks to tak niesamowita przyjemność, żeby przejebywać tyle kasy na seks, w dodatku z laskami, które tak na prawdę się ciebie brzydzą.
@Bellie nie jest nudne, mam swoje hobby, znajomych, chodze na silke. Co do brzydzenia sie to znowu nie trafilas. Gdyby sie mnie brzydzila - to by mnie wyprosila. Prostytutki w anonsach pisza ze nie przyjmuja klientow starych, otyłych, niedbajacych o higiene czy po alkoholu. Nie jestem na pewno spelnieniem jej marzen erotycznych ale na pewno nie jestem jej najgorszym koszmarem. Ot niski facet, ze srednia twarza cwiczacy na silowni. Bez zadnych deformacji.
No to jesteś niedojrzały emocjonalnie


@Bellie: xDDDD mowi to rozowa ktora opowiada tyle bzdur.

umrzesz szybciej niż twoi rówieśnicy w normalnych związkach emocjonalnych.


Biorac pod uwage statystyki rozwodow i to jak mezczyzna jest w swietle prawa okradany przy rozwodzie - raczej bede zyl dluzej od nich, zwlaszcza ze cwicze na silce i nie pije alkoholu.

o #!$%@?, wybredne prostytutki. Przestań bo jeszcze pomyślę, że przyjmują samych Chadów i robią to dla
@programista1992: bzdur, bo ci się nie podoba to co piszę? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ty piszesz bzdury i próbujesz oszukiwac samego siebie, że jesteś szczęśliwy w tym układzie xDDD w dodatku redpill wjechał za mocno i zakładasz, że to ty będziesz miał więcej kasy od laski, a kobiety w PL zarabiają prawie identycznie tyle samo co mężczyźni wg statystyk. I nie ważne ile ćwiczysz, i że nie
Masa div ci to powie, że ci żonaci to nie przychodzą nawet dla seksu, tylko żeby się pożalić. Stulejaki.


@Bellie: Ciekawe. A ty gadałaś z jakąś divą? Bo zgaduję, że nie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kolejna bzdura.


@Bellie: To nie jest bzdura i potwierdzają to badania naukowe.

Znam zupełnie zdrowych 30-letnich prawiczków.


@Bellie: Skąd wiesz, że są zdrowi? Siedzisz w ich głowach? Zazwyczaj dopiero po
bzdur, bo ci się nie podoba to co piszę?


@Bellie:

napisalas miedzy innymi

nie ma czegoś takiego jak człowiek brzydki

że jesteś szczęśliwy w tym układzie


Gdybym nie był to bym nie chodził, ponadto widziałaś kiedyś bym sie zalil na wykopie ze chlip chlip nie mam dziewczyny? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wielokrotnie radziłem brzydkim mireczkom aby olali relacje z kobietami i zajeli sie soba - praca, sportem,
no to jest przegrywem


@Bellie: Nie wierzyłem, że w 2020 roku ktoś jeszcze będzie wyznaczał przegryw/wygryw bo ktoś jest w związku lub nie, bo to jest tak odklejone myślenie, że XD.

te co były niecierpliwe i wszystko musiały mieć już! Teraz! Nie odnosiły sukcesów w życiu dorosłym. Traktowanie ludzi tylko na poziomie wyglądu też świadczy o pewnym braku dojrzałości emocjonalnej. Tak samo zainteresowanie tylko seksem, ale brak umiejętności prowadzenia relacji -
co z tego to dalej obrzydliwe ładować w dziurę w której spuszczalo się 500 oblechow przed tob


@Bellie: Slyszalas o czyms takim jak prysznic i prezerwatywa? xD Ponadto jak idziesz do restauracji to zastanawiasz się kto jadł tym samym widelcem godzinę temu? Oraz ludzie ktorych stać na takie divy, to stac ich rowniez na zadbanie o siebie (silownia, dieta i tak dalej). Co do cuckolstwa to wedle definicji:

a man whose