Wpis z mikrobloga

Tak to właśnie wygląda, Polacy, Węgrzy i mieszkańcy innych mocarstw mają potężną bekę z upadających państw gejokalifatu, że aż córka prezydenta RP uciekła na zgniły Zachód z tego k****dołka xD

#bekazprawakow #urojeniaprawakoidalne #shitwykopsays #neuropa @janusz_z_czarnolasu
Pobierz PreczzGlowna - Tak to właśnie wygląda, Polacy, Węgrzy i mieszkańcy innych mocarstw ma...
źródło: comment_1594476155uprMeHKpWrLAmA6qLKFaJy.jpg
  • 75
@BartoszBarSeba: Powiedz mi dla czego LGBT, odmienność seksualna Hmm zaraz dołączmy nekrofilię, zoofilię do tego i inne seksualne zachcianki a czemu by nie. O ile jestem w stanie zrozumieć ruch gejów, lesbijek i bi byłby do zrozumienia to trans to poważniejszy temat do omówienia. Próg lgbt to był tylko przykład, jak dla mnie osobą w Polsce walczącą jawnie o prawa LGBT jest Pan Biedroń więc odsetek 3% co ja mam Ci
@PreczzGlowna: idziesz sobie do baru w Neapolu, urywa ci się film, budzisz się rano bez telefonu. Idziesz do tego baru i pytasz właściciela czy nie znalazł telefonu, a on spod lady wyciąga zdjęcie jakiegoś murzyna i tłumaczy że "on tu jest prawie codziennie i prawie codziennie ktoś przychodzi do mnie i pyta czy nie znalazłem telefonu". W Polsce ciężko o coś takiego, we Włoszech gościu już nawet wydrukował sobie zdjęcie tego