Wpis z mikrobloga

Tak to właśnie wygląda, Polacy, Węgrzy i mieszkańcy innych mocarstw mają potężną bekę z upadających państw gejokalifatu, że aż córka prezydenta RP uciekła na zgniły Zachód z tego k****dołka xD

#bekazprawakow #urojeniaprawakoidalne #shitwykopsays #neuropa @janusz_z_czarnolasu
PreczzGlowna - Tak to właśnie wygląda, Polacy, Węgrzy i mieszkańcy innych mocarstw ma...

źródło: comment_1594476155uprMeHKpWrLAmA6qLKFaJy.jpg

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Azaajaszz: Zgadza się. Btw. inżynierowie i specjaliści z Europy zachodniej często jeżdżą pracować do Arabii Saudyjskiej skąd wynika że jej wzorce kulturowe są lepsze niż te z zachodu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Krzyzowiec: Tak średnio, bo im przyrasta jakieś 60-70k ludzi z imigracji. Niewiele biorąc pod uwagę niesamowity hajs z ropy jaki jest pompowany w tamtym rejonie w np. budownictwo. To tyle co w takiej Francji. Szczególnie biorąc pod uwagę to, że do Arabii migrują przede wszystkim z Azji a ta jest jednak bliższa kulturowo. Inżynierowie z Europy Zachodniej to bardziej lecą do USA, Kanady, Australii.
  • Odpowiedz
@Azaajaszz:

Szczególnie biorąc pod uwagę to, że do Arabii migrują przede wszystkim z Azji a ta jest jednak bliższa kulturowo.

Większość pracowników(de facto niewolników) w Krajach zatoki perskiej jest z półwyspu indyjskiego ale ja tu miałem na myśli specjalistów których arabowie ściągają głównie z zachodu i których są wstanie skusić na tyle wysokimi zarobkami żeby do nich przyjechali.
  • Odpowiedz
@Krzyzowiec: Ale imo to już kwestia pieniędzy nie ideologii czy kultury. Skoro są ludzie skłonni występować jako dziennikarze w TVP to znajdą się tysiące ludzi do pracy dla bądź co bądź zbrodniczych reżimów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
No nie wiem... Jakoś mieszkałem i pracowałem kilka miesięcy w Barcelonie i jakoś wolę ten nasz zacofany polski zaścianek...Wracałem z utęsknieniem. Jedyny plus tam, że ludzie mieli na ciebie wyeabane. Można było wejść do sklepu w piżamie, pomalowany na zielono (luźny przykład) i nie wzbudziłoby to żadnej sensacji. W Polce natomiast było by wielkie halo i kolejny reportaż w tvp. Jednakże i ten medal ma drugą stronę, bo o ile laski w
  • Odpowiedz
więc nie ma się co dziwić, że większość nie akceptuje tego lgbt itd, gdyż ich wyhodowany system rozumienia rodzinny jest inny. Dwa mają prawo tak myśleć i nie dać się stłamsić mniejszości w naszym kraju bo tak jest.


@Krzyz21: Nie, akceptowanie (tj. zwyczajna zdrowa tolerancja) osób o innej orientacji seksualnej (LGBT = geje, lesbijki, bi, trans) to kwestia zwyczajnej przyzwoitości.

W przypadku gdy lgbt osiągnie próg wyborczy 10%

Jak się zapisać do
  • Odpowiedz
Epidemia dobitnie pokazała że Europa nie jest takim pępkiem świata


@Krzyzowiec: Nie bardzo wiem co masz na myśli.

Niemniej nazwanie Europy "zaściankowym" kontynentem jest dla mnie absolutnie niezrozumiałe.

Porównując z innymi kontynentami jako całość można by dyskutować chyba tylko czy jedna Ameryka Północna nie wypada lepiej.
  • Odpowiedz
(...) drugiej żałuję, że się urodziłam się na tym zaściankowym kontynencie


@Yu_liiia: Co jest takiego zaściankowego w Europie? Gdyby miejsce urodzenia było loterią powiedziałbym, że wygrałaś, bo zawsze mogła być Afryka i wszystko na wschód od Uralu do Japonii.
  • Odpowiedz