Wpis z mikrobloga

Ostatnio dużo rozmyślam. Kocham swojego niebieskiego, razem od prawie roku tworzymy prawie niezły duet, ale... Zaczął do mnie wypisywać ceush ze studiów (wiem, ze brzmi to absurdalnie). Na studiach spędzaliśmy ze sobą bardzo dużo czasu. Mamy podobne zainteresowania, podobny tok rozumienia i światopoglądy. Nie chcieliśmy zepsuć naszej przyjaźni i studiowaliśmy w tej samej grupie, no a wiadomo (nie bierz d--y z tej samej grupy*). Po studiach każde z nas rozeszło w swoje strony. W końcu kontakt się urwał. Często o nim myślałam. Kochałam go i kocham. On raczej tez, bo sugeruje mi w wiadomościach, ze coś do mnie czuje. Nie wiem co robić.

  • 101
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MissFortuna: Jeśli jesteś szczęśliwa z obecnym partnerem, to nie zabieraj się za romansowanie. Duże prawdopodobieństwo, że związek z kimś ze studiów nie wypali (jeśli nie z innego powodu, to choćby dlatego, że ludzie w okresie studiów i tuż po najbardziej się zmieniają i może się okazać, że już wcale nie dogadujecie się tak jak kiedyś).

Jeśli jesteś nieszczęśliwa w związku, to zastanów się dlaczego, czy da się to naprawić. Jeśli
  • Odpowiedz
@MissFortuna: Musisz sobie zadać cholernie arcyważne pytanie: bez kogo potrafiłabyś żyć? Generalnie mów prawdę, a przyjaźń damsko-męska nie istnieje, chyba że gej albo trans, pozdrawiam.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MissFortuna: zrób temu krasz loda z połykiem i oceńcie czy dalej coś do siebie czujecie. Jeżeli tak, to zrywasz z aktualnym i lecisz z tym od crush. A jeżeli się nie spodoba? No cóż... to przynajmniej gała zrobiona.
  • Odpowiedz