Wpis z mikrobloga

Siedzimy sobie wczoraj na piwerku z ekipą z #pracbaza. Wszyscy lvl 30+. Gadka szmatka, rozmowy o niczym, w pewnym momencie jedna laska zapytała:

- A macie Tindera?

Okazało się, że wszyscy mają. XD Jedni dla zabawy, inni z ciekawości. Nie miał tylko jeden kolega, tzn. miał, ale odinstalował.

- Hehe, to może nas sparuje. - Zagaduje jedna koleżanka.

- Raczej nie. - Odpowiada kumpel.

- Dlaczego?

- Bo ja mam wiek ustawiony do 27 lat.

I się zaczęło. XD Okazało się, że na trzech gości ani jeden nie miał filtrów powyżej 28 lat. XD

- Wy się serio chcecie tak z MAŁOLATAMI spotykać?

- Pewnie. - Odpowiedzieliśmy równocześnie z kolegą Andrzejem. XD

Laski starały się nas najpierw wyśmiać, potem do czegoś przekonywać, ale cały czas urządzaliśmy sobie z tego heheszki, więc w końcu skapitulowały. Oczywiście pojawił się też foch. XD Może taki nie wprost, ale faktem jest, że przez resztę wieczoru bawiliśmy się osobno.

Kurde, jest niby w szkołach to "Przystosowanie do życia w rodzinie" to powinno się tam uczyć nie jak zakładać gumę ustami, tylko, że jak serio chcesz rodzinę to postaraj się kobieto do 26 r.ż., nie wiem, wyszalej na pierwszych trzech latach studiów, ale potem z głową, bo faceci mogą nie być 30-paru letnią tobą zainteresowani.

#tinder #pracbaza #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
  • 76
  • Odpowiedz
@mickpl: Najlepsza jest ta ich hipokryzja. Podrywasz je za młodu: "Ty jesteś za młody i niedoświadczony! Wolę starszych!". Potem jak jesteś dorosły i chciałbyś poznać młodszą kobietę: "Umawiasz się z małolatami, bo nie potrafisz zainteresować sobą kobiet w swoim wieku!". Role się odwracają :)
  • Odpowiedz
@mickpl: już cię gościu lubię. Ja 30 lat. W tamtym roku ponad 30 kobiet poznanych przez #tinder, z czego 3/4 wiek 21-25. Najlepsze, jeszcze nie zepsute, nie nasrane w głowie przez wieloletnie związki itd.
Obecna partnerka 7 lat młodsza xD, od grudnia razem.
Strasznie mnie to bawi jak kobiety maja PRZEPOTĘŻNY ból dupska jak widzą facetów z dużo młodszymi partnerkami. A jak facet jest atrakcyjny, a one
  • Odpowiedz
@mickpl trudno mieć pretensje, że ktoś ma określone oczekiwania wobec drugiej osoby, szczególnie że grono różowych nie szuka niebieskiego poniżej 180. Wiem, że większość wykopków się że mną nie zgodzi, ale radzę dodać jeszcze filtr powyżej 23/4 lat, bo poniżej to siano w głowie i jak szukasz na związek, to jednak różnica wieku i oczekiwań prędzej czy później wyjdzie. Może to płodne julki, ale jeżeli chcesz być alimenciarzem dla takiej, to
  • Odpowiedz
@sralpies to wszystko co piszesz ziomeczku to prawda, ale i tak różowe wykopki nazwą Cię mizoginem, bo śmiesz śmieć takie właśnie zdanie i w dodatku mieć o wiele młodszą partnerkę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MatiKosa: Przede wszystkim nie wolno słuchać kobiet. Jedno myślą, drugie mówią, trzecie robią. W postępowaniu kobiet nie istnieje żadna logika. Liczą się tylko emocje i to co podpowiada im cipka, jak to było mówione w jednej komedii amerykańskiej.
  • Odpowiedz
@DonMontana: musiałem wygoglować co to mizogin xD. Chyba jestem nie na czasie. No #!$%@? to już by była gruba fizyka molekularna, żeby upodobanie sobie młodszych kobiet określić mianem nienawiści do kobiet xD Ale z drugiej strony z nimi wszystko jest możliwe.
  • Odpowiedz
mordo, ale milfiki tez sa spoczko


@RenkaRenkeMyje: są spoko, ale młodego ciałka nic nie przebije. Szczególnie jak stajesz się mężczyzną ( ͡° ͜ʖ ͡°) Im stajesz się starszy, poważniejszy, tym bardziej chcesz sobie udowodnić swoja atrakcyjność i celujesz w coraz młodsze trofea ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mickpl: Kobiety nie chcą, żeby mężczyźni byli wolni i szczęśliwi. Jesteście młodzi - one skaczą po bolcach i mają was w dupie. Jesteście już dojrzali i macie dużo większe powodzenie - nie będziecie mieli, bo je boli dupa i wtedy was uwiodą.
A TAKIEGO #!$%@?!!!! XDDDD
Bawcie się panowie i nie dajcie się babom i sieczki sobie zrobić we łbie.
  • Odpowiedz
@sralpies mizoginia to bardzo popularny termin na wykopie, bo każdy tu wzajemnie nazywa innych mizoginami. xD Niebiescy niebieskich, różowe niebieskich. Dlatego tak napisałem, bo słowo "mizogin" albo "incel" to taka karta pułapka gdy nie ma się żadnych argumentów w dyskusji a Ty w końcu niejako wypowiedziales się niekorzystnie o starszych kobietach. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Kobiety nie chcą, żeby mężczyźni byli wolni i szczęśliwi. Jesteście młodzi - one skaczą po bolcach i mają was w dupie. Jesteście już dojrzali i macie dużo większe powodzenie - nie będziecie mieli, bo je boli dupa i wtedy was uwiodą.

A TAKIEGO #!$%@?!!!! XDDDD

Bawcie się panowie i nie dajcie się babom i sieczki sobie zrobić we łbie.


@KinkyLovePill: fuck yeah ( ͡°
  • Odpowiedz
@mickpl a trzeba się było zapytać jaki one mają zakres xD wtedy by wyszło że każda szuka minimum w swoim wieku i starszych tak do 10 lat

Ból dupy bo faceci szukają młodszych ale same chciałyby starszych jak były młodsze a teraz tylko dużo starsi są w stanie zaspokoić ich rosnące wymagania
  • Odpowiedz
No ja pod 30 jestem i spokojnie 19 mogę bałamucić a nawet licealistki. Mój stary ma 50 lvl i na niego lecą takie 25-30 XD


@KinkyLovePill: nawet komuś ostatnio opowiadałem o kumpla ojcu. Typ po 50tce się prowadza z dupeczkami 20 letnimi. Takimi disco polowiec trochę, ale kasiasty. Wygląd, coś a'la Jarosław Sokołowski pseudonim "masa" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
no nie wiem, ja tam mam 30stke i bardziej mnie pociagaja 40stki ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@RenkaRenkeMyje: a jesteś doświadczony z kobietami, czy raczej teoretyk? Bo zazwyczaj za milfetkami najbardziej ślinią się goście z małym doświadczeniem i/lub młodziaczki.
Mi się za łebka bardzo podobały takie zadbane pod 40stkę. Też bym pewnie nadal #!$%@?ł taką zadbaną, no problem. Ale jak mam wybierać no to stawiam teraz na
  • Odpowiedz