Wpis z mikrobloga

Siedzimy sobie wczoraj na piwerku z ekipą z #pracbaza. Wszyscy lvl 30+. Gadka szmatka, rozmowy o niczym, w pewnym momencie jedna laska zapytała:

- A macie Tindera?

Okazało się, że wszyscy mają. XD Jedni dla zabawy, inni z ciekawości. Nie miał tylko jeden kolega, tzn. miał, ale odinstalował.

- Hehe, to może nas sparuje. - Zagaduje jedna koleżanka.

- Raczej nie. - Odpowiada kumpel.

- Dlaczego?

- Bo ja mam wiek ustawiony do 27 lat.

I się zaczęło. XD Okazało się, że na trzech gości ani jeden nie miał filtrów powyżej 28 lat. XD

- Wy się serio chcecie tak z MAŁOLATAMI spotykać?

- Pewnie. - Odpowiedzieliśmy równocześnie z kolegą Andrzejem. XD

Laski starały się nas najpierw wyśmiać, potem do czegoś przekonywać, ale cały czas urządzaliśmy sobie z tego heheszki, więc w końcu skapitulowały. Oczywiście pojawił się też foch. XD Może taki nie wprost, ale faktem jest, że przez resztę wieczoru bawiliśmy się osobno.

Kurde, jest niby w szkołach to "Przystosowanie do życia w rodzinie" to powinno się tam uczyć nie jak zakładać gumę ustami, tylko, że jak serio chcesz rodzinę to postaraj się kobieto do 26 r.ż., nie wiem, wyszalej na pierwszych trzech latach studiów, ale potem z głową, bo faceci mogą nie być 30-paru letnią tobą zainteresowani.

#tinder #pracbaza #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
  • 76
  • Odpowiedz
  • 0
ja się wam trochę dziwię, bo jednak kobieta przed 25-26 rokiem życia to ani studiów skończonych nie ma, ani dobrej pracy, więc gówno zarobi.
@pollyanna znasz takie słowo jak "miłość, zakochanie"?
  • Odpowiedz
@sralpies: Najlepsze, ze takie w większości są przekonane, ze robią to jakoś w ukryty i zawoalowany sposób a wszyscy widzą co #!$%@?ą.

Oczywiście w większości wypadków kobiety są lepsze od facetów w takie różne społeczne gierki i manipulacje ale nie we wszystkich sprawach i nie zawsze. To jedna z bardziej łatwych do dostrzeżenia xD
  • Odpowiedz
@mickpl: Moja żona jest moją rówieśniczką ale tylko dlatego, że gdy się poznaliśmy to mieliśmy 16 lat (teraz 27) i mlodszej bym musial w przedszkolu chyba szukać xD.

Gdybym się rozwiódł (ale nie zamierzam) to bedąc 30+ szukałbym max 25. Dlaczego? Starszy mężczyzna ma szacunek na "dzień dobry", to lozwala mu uniknać wchodzenia na głowę i połowy raka, który może dać kobieta. Do tego zwykle ma wiekszą pensję, co jest istotne
  • Odpowiedz
@sralpies:

a jesteś doświadczony z kobietami, czy raczej teoretyk? Bo zazwyczaj za milfetkami najbardziej ślinią się goście z >małym doświadczeniem i/lub młodziaczki.

Mi się za łebka bardzo podobały takie zadbane pod 40stkę. Też bym pewnie nadal #!$%@?ł taką zadbaną, no >problem. Ale jak mam wybierać no to stawiam teraz na dużo młodsze i to już od kilku lat


Połowa kobiet, z którymi uprawiałem seks, to + 30, 40 i bazując na
  • Odpowiedz
  • 1
Jak miałem założone Badoo to kobiety mieszczące się w widełkach 30-35 wydawały się po prostu stare z wyglądu. Już niektóre 30. wyglądały jakby zaraz miała im wybić 40. na liczniku. Także wcale mnie to nie dziwi, że wszyscy mieli ustawione na młodsze. XD Wadą młodszych kobiet może być mentalność gimbuski więc też to nie jest jakiś złoty środek.
  • Odpowiedz
@pollyanna: ale nie zawsze dziewczyna studiująca oczekuje od faceta, że będzie ją utrzymywać. Często tacy faceci patrzą przez pryzmat tego, jak sobie radzi nawet kiedy ma słabo płatną pracę. Niestety, w obecnych czasach młoda dziewczyna pracująca (nie ważne czy studiująca czy nie) to rzadkość. Często idą na łatwiznę pokazując tyłek na jakimś showup czy instagramie i tak zarabiają na życie. Niby jest to sposób na życie według nich, ale przecież taka
  • Odpowiedz