Wpis z mikrobloga

Siedzimy sobie wczoraj na piwerku z ekipą z #pracbaza. Wszyscy lvl 30+. Gadka szmatka, rozmowy o niczym, w pewnym momencie jedna laska zapytała:

- A macie Tindera?

Okazało się, że wszyscy mają. XD Jedni dla zabawy, inni z ciekawości. Nie miał tylko jeden kolega, tzn. miał, ale odinstalował.

- Hehe, to może nas sparuje. - Zagaduje jedna koleżanka.

- Raczej nie. - Odpowiada kumpel.

- Dlaczego?

- Bo ja mam wiek ustawiony do 27 lat.

I się zaczęło. XD Okazało się, że na trzech gości ani jeden nie miał filtrów powyżej 28 lat. XD

- Wy się serio chcecie tak z MAŁOLATAMI spotykać?

- Pewnie. - Odpowiedzieliśmy równocześnie z kolegą Andrzejem. XD

Laski starały się nas najpierw wyśmiać, potem do czegoś przekonywać, ale cały czas urządzaliśmy sobie z tego heheszki, więc w końcu skapitulowały. Oczywiście pojawił się też foch. XD Może taki nie wprost, ale faktem jest, że przez resztę wieczoru bawiliśmy się osobno.

Kurde, jest niby w szkołach to "Przystosowanie do życia w rodzinie" to powinno się tam uczyć nie jak zakładać gumę ustami, tylko, że jak serio chcesz rodzinę to postaraj się kobieto do 26 r.ż., nie wiem, wyszalej na pierwszych trzech latach studiów, ale potem z głową, bo faceci mogą nie być 30-paru letnią tobą zainteresowani.

#tinder #pracbaza #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
  • 76
  • Odpowiedz
@zielonka ja nie twierdzę, że dziewczyna będzie tego oczekiwac. Po prostu widzę po swoich znajomych po 30 - wszystkim się powodzi, chodzą po knajpach, jeżdżą na wakacje czy narty na weekend. Wątpię, zeby studiująca 22latka miała na to pieniądze, więc albo pozostaje zaakceptowanie, że Twój partner spędza wakacje bez Ciebie, albo on musi sponsorowac. Kiedy ktoś spotyka się bez planowania wspólnej przyszłości, to sponsorowanie kogoś jest średnio fajne, a i ja na
  • Odpowiedz
@pollyanna: no tak, tu masz rację. Ale wykopki raczej nie myślą o wspólnych wczasach ze znajomymi i swoją młodą dupeczką, tylko o tym żeby ta dupeczka była ładna i zgrabna i miała o czym z nimi porozmawiać po seksie, przynajmniej tak wnioskuję po przeczytanych tutaj komentarzach. Nikt za to nie napisał że jego 24-25 letnia kobieta jest super żoną/matką ich dziecka/gospodynią
  • Odpowiedz
@mickpl: Ja akurat wczoraj wróciłem ze spotkania z laską 00 rocznik. Ja mam 26 lat. I było super, bardzo lubię takie młode dziewczyny. A zabawne że najczęściej argument "nie maja nic w głowie" pada z ust kobiet 25+ co mają mózgi zaorane przez niezachwianą wiarę w to że im sie już wszystko należy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Nie wiem jak wy, ale ja tindera to raczej używałem do spotykania kobiet na luźne piwko czy tam nawet jakieś seksy, nie planowałem się wiązać, więc dla mnie to czy spadła 5 lat starsza czy 5 młodsza nie robiło różnicy

( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Quirang: @DanielAquarius: @sralpies:

W różnych kontekstach pisaliście wszyscy o "sianie" w głowie u młodszych dziewczyn. Czym to wg waszych obserwacji się objawia? Co macie na myśli?

Ja jakoś mam wrażenie że powyżej wieku wejścia w dorosłość to już loteria, pustak będzie pustakiem, fajna wygadana dziewczyna będzie fajną dziewczyną z tym że po 26rż zaczyna się włączać "biologia" i to często bardzo dużo niszczy.

Dajcie przykłady, bo nie wiem czy
  • Odpowiedz
@albo_wutka_albo_buk: jak miał bym tak szczerze powiedzieć, to ja mam pewnie dość duże wymagania co do inteligencji rozmówcy, i to co mam na myśli to pewien brak wiedzy o świecie na wystarczającym poziomie, wiedzy pozwalającej porozmawiać na pewnym poziomie na każdy poziom. I wiadomo że ludzie mają różne IQ, a przy brakach w wiedzy ogólnej, to szybciej widać te niedobory inteligencji u młodszych. Starsze może jeśli nie wszystkie są inteligentne to
  • Odpowiedz
@albo_wutka_albo_buk: brak zdecydowania, mentalność dziewczyny w wieku 13 lat - najlepiej to siedzieć na kanapie i oglądać TV przytulając się do siebie. Egoizm - nie liczenie się z partnerem, że ma też swoje życie i nie zawsze jest na zawołanie. Wybujałe Ego czy zgrywanie księżniczki w miejscach publicznych zwłaszcza w restauracji. To co napisał @Quirang czyli brak wiedzy na odpowiednim poziomie. To wszystko opis jednej kobiety... z dzieckiem. ( ͡°
  • Odpowiedz
Skąd wy bierzecie info że 30 nie mają powodzenia? Xd ja w ogóle odnoszę wrażenie, że te posty piszą osoby, które jak były młodsze nie miały powodzenia u płci przeciwnej i myślą że w taki sposób się zemszcza. Ja mam niemal 27 lat i w sumie wyglądam o niebo lepiej niż kiedyś. Powodzenie w sumie też większe xd

Zaniedbane to są te kobiety które jak były młodsze ok. 20-23 lata zaciazyly i
  • Odpowiedz
Jezu, kobiety potrafią być po prostu ŻENUJĄCE jak już przekroczą pewną barierę w wyścigu o najlepszego samca. Przykro się na to patrzy.


@sralpies: a zebys wiedział ( ͡° ͜ʖ ͡°) gdyby mogłby to by wydrapały oczy
  • Odpowiedz
Bo ja mam wiek ustawiony do 27 lat.

I się zaczęło. XD Okazało się, że na trzech gości ani jeden nie miał filtrów powyżej 28 lat. XD


@mickpl: no już pewnie myslaly ze cos bedzie a tu klops. Ja jestem ciekaw co te laski robiły jak miały 25-30 lat pewnie super korpo kariere potem przychodzi myśl że zamiast tego kota warto kogos poznac a w tym wieku to nie za bardzo
  • Odpowiedz