Wpis z mikrobloga

@Hans_Olo: jeden apartamentowiec wiosny nie czyni. Tak to jest korelacja i po tym czy budują się wysokie budynki można stwierdzić że: ludzie chcą mieszkać w danym miejscu > atrakcyjne miejsce > miejsce rozwija się.
@DerMirker Masz rację. Mój znajomy 1.5 roku temu kupił mieszkanie w takim miejscu, obecnie chce je sprzedać, bo psychicznie już nie wytrzymuje. Chodzi na rano do pracy, popołudniu chciałby odpocząć to nie może, bo jak nie krzyczące dzieci, to psy się gryzą, oskarki się spotykają i piją piwo drac ryja.
Oczywiście hałas nadal słychać przy zamkniętych oknach, jedyny plus że ma klimatyzację
@caslin: a z ciekawości, daj foto tego mieszkania ;p

to była najlepsza decyzja jaką podjęłam

@caslin: no bo albo jesteś turbo ogarnięta - albo do ludzi co ciułali na mieszkanie w bloku i kupili to co OP wstawił w pierwszym poście - porównujesz dostanie hajsu od rodziców i przypisywanie sobie zasługi. ;d anyway, jak samemu kupiłaś mieszkanie na studiach albo jesteś w stanie płacić za wynajem mieszkania w centrum wawy
@caribbean jestem w stanie sama wynająć 40m w centrum Wawy. Znaczy, teraz akurat wynajmujemy je razem z niebieskim, ale pół roku wynajmowałam je sama i też nie było problemu, a pomoc leci raczej w stronę dziecko->rodzic niż odwrotnie - tak wyszło.
Mieszkanie jak mieszkanie, salon, sypialnia, kuchnia, łazienka, styl ikea. Byłoby sporo do ulepszenia, ale nie będę się w to bawić na wynajmie ¯_(ツ)_/¯
caslin - @caribbean jestem w stanie sama wynająć 40m w centrum Wawy. Znaczy, teraz ak...

źródło: comment_1593688956h8dAjyzGE2RhWHZlrk4ez7.jpg

Pobierz
@DerMirker: jakoś da się żyć, mnie tylko dziwi że, ludzie wprowadzają się do tych molochów i myślą że im status społeczny rośnie, a to będą getta za 20 lat, to są zwykle bloki z których jeszcze nie odchodzi farba. Taki sposób urbanistyczne zagospodarowania społeczeństwa nie sprawdził się nigdzie, a w wielu przypadkach doprowadził do patologii, np. Neapol, Amsterdam (Zuid-Ost), Nowa Huta (heh).