Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1355
Kochani, potrzebujemy domu dla Leona!
Kot w średnim wieku (~10 lat), choruje na FIV (koci HIV) i ma niewydolność serca. Szukamy mu domu bez innego kota, z oczywistych powodów. Został mu około rok życia, a u nas będzie skazany na klatkę.
DOSTARCZYMY GO NA TERENIE CAŁEGO KRAJU I ZAPEWNIAMY KOSZTY UTRZYMANIA DO KOŃCA ŻYCIA!
Jeśli nie możecie dać mu domu - daj chociaż plusika, komentarz, czy udostępnienie na Facebooku.


#koty #kot #pokazkota #zwierzaczki #niekupujadoptuj #pomocy #pomagajzwykopem
Twinkle - Kochani, potrzebujemy domu dla Leona!
Kot w średnim wieku (~10 lat), choruj...

źródło: comment_15935959083NeTJyJNimDqBLiaD6ozHU.jpg

Pobierz
  • 95
  • Odpowiedz
Też uważam, że w jego stanie powinno się już takiego kota uśpić - dla jego dobra, niewydolność serca go będzie wyniszczać, swoje "dobre" lata ma już za sobą. Po co się ma męczyć?
  • Odpowiedz
Jeżeli kot się nie męczy, nie odczuwa bólu, to po co usypiać? Niewydolność serca albo FIV niekoniecznie oznacza życie w bólu, a ostatnie chwile może przeżyć z człowiekiem który o niego zadba.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@Danicen: @masujbobra: @Shajo: @tenportaltodno: @rafau16: @fabek: @aditol: @darklight: Nie umiecie czytać ze zrozumieniem? Przecież właśnie po to szukamy mu domu żeby to się nie stało... Gdy już nie możemy nic zrobić to usypiamy, oczywiście. Ale zawsze gdy jest najmniejszy procent szans na przeżycie to walczymy, zawsze. Świetnie, że macie większe pojęcie o stanie kota niż weterynarze, ale proszę - nie wprowadzajcie innych w błąd.

@Naciass: Kochana. ()
  • Odpowiedz
@Twinkle Dlaczego mnie atakujesz skoro się kulturalnie dopytuję?

Skoro kitku się męczy, ma rok życia w cierpieniu przed sobą to po co to przedłużać? Nie lepiej ten wysiłek włożyć w szukanie domu dla kotów ze schroniska, które mają znacznie dłużej aktywnego życia przed sobą?
Sam takiego pchlarza ze schroniska przyjąłem, ale jest w pełni sił i zdrowy. Nie lepiej takie koty wziąć na target? ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Twinkle: nie jestem weterynarzem ale mam zdolność myślenia w przeciwieństwie do ciebie, kot jest stary, niewydolność serca i koci hiv, jak on może się czuć? Ja bym go uśpił, nawet się nie połapie jak odpłynie
  • Odpowiedz