Wpis z mikrobloga

Jaki zlot durniów w wątku... gorzej niż w kwietniu pod #koronawirus.

A na specjalistyczną pomoc dla tego biednego człowieka proponuję zrobić zrzutkę, bo mi go autentycznie żal :|
  • Odpowiedz
@NieRozumiemIronii: ale on też uczestniczył w stop chamie. Przynajmniej w niektórych odcinkach. Jak zobaczysz sobie inne filmy na jego kanale to również odpuszcza jeśli ktoś przyzna się do błędu i nie nakręca się na niego, nie jest agresywny.
Do reszty wykopków, którzy kwestionują metody i powołują się na służby - gościowi głównie chodzi o to, że policja i SM w Warszawie nie działa. On się tym nie zajmuje od miesiąca,
  • Odpowiedz
@naprawtagi: O kolego, aleś sobie strzelił w stopę xD

To była bardzo głośna sytuacja, w której podniosło się mnóstwo głosów krytyki wobec tego wyroku.

Oczywiście zgadzam się z tym że wyrok jest prawomocny i pan został ukarany. Tym niemniej jest to wyrok bardzo kontrowersyjny i krytykowany. Jest to precedens, ale nie sprawia że sytuacja przedstawiona w opisie jest NIEZGODNA Z PRAWEM ^^
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MP0WER: Dalej opisujesz swoje mokre sny.
Jakie paragrafy?
Kto jej uniemożliwia korzystanie z auta, czy on jej blokował do niego dostęp?

Może proste pytanie, bo widać, że z logiką u ciebie ciężko. Czy jak stoisz na chodniku i ktoś chce na niego wjechać to musisz się odsunąć?
  • Odpowiedz
@Poopiesh: po tym jak dziś złotówa, bez mrugnięcia okiem, cisnął na mnie ciągiem pieszo-rowerowym szanuję jeszcze bardziej za takie akcje. Czasem czuję się jak debil jeżdżąc w kółko, szukając legalnego miejsca parkingowego, gdy wszyscy wokół parkują na środku skrzyżowania, na pasach zieleni, pod zakazami i policja ma to totalnie w dupie jak tłuki na filmie. Ale takie akcje przypominają kto tak naprawdę jest debilem. Ha tfu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ewaaaxxx: Jak mamy byc cywilizowanym narodem skoro ludzie nie przestrzegają takiego prostego prawa. Jakoś ja nigdy nie zaparkowałem tam gdzie nie można w świetle prawa. Jak ma mogę to oni też.

To może znieść prawa i niech każdy parkuje gdzie chce. Będziemy jak Somalia
  • Odpowiedz