Wpis z mikrobloga

  • 0
@MP0WER ale ja się generalnie z Tobą zgadzam - uważam, że nagrywający ma z głową.
Moim zdaniem policja powinna zrobić interwencję, ukarać kierującego za nieprawidłowe parkowanie zgodnie z przepisami, wydać polecenie opuszczenia, a gdyby ten mądrala blokował, wówczas użyć środków przymusu bezpośredniego wobec niego, gdyż utrudnia wykonywanie poleceń i udaremnia pracę policji.
  • Odpowiedz
@Poopiesh: U mnie jak ktoś stanie na chodniku na zakazie to po prostu wzywają straż miejską, ta zostawia wezwanie za wycieraczką i tyle w temacie. Nie dość że mandat, to jeszcze trzeba po niego drałować do ich siedziby. Bez sensu ta cała szopka na filmiku.
  • Odpowiedz
@Poopiesh: nie ma takiego miejsca gdzie polski kierowca nie wjedzie, jeżeli nie będzie wystarczająco odgrodzone. Zakaz zatrzymywania, słupki? - no przecież nikomu nie przeszkadza więc może wjechać po pasach, przejechać po ścieżce rowerowej i się tam ustawić. To jest ta sama mentalność, która powoduje, że mamy tony śmieci w lasach, ulice usłane petami, przestrzeń publiczną usraną bilbordami i trawniki pełne psich gówien. A jak ktoś myśli o przestrzeni publicznej jak
  • Odpowiedz
@Poopiesh:
Nie ma to jak przyklaskiwanie raktywiście który smaruje auta kałem, otwiera je i grzebie w cudzych rzeczach, a niekiedy uszkadza pojazdy.
Jasne, są słupki. Tyle że kiedyś był parking (nawet widać to na archiwalnych zdjęciach SV), ale władze miasta Warszawa w ramach antysamochodowej polityki go zlikwidowały (podobna sprawa jest ostatnio z placem Bankowym i strefą desek za milion złotych). Teraz jest 15 metrów chodnika, bo w żaden sposób
Fennrir - @Poopiesh: 
Nie ma to jak przyklaskiwanie raktywiście który smaruje auta k...

źródło: comment_1593556322SsnLXUI9IiZFw98znp88u1.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Fennrir: przecież to zdjęcie to samozaoranie. Kierowcy mają więcej miejsc parkingowych a i tak stoją na środku chodnika. Vide mój komentarz wcześniej. A w letni weekend do Łazienek można przyjechać np. rowerem miejskim albo autobusem, w końcu jest ładna pogoda i nie pada. Ew. można zaorać część Łazienek i zrobić parking, żeby więcej osób mogło przyjeżdżać. Jak się zapełni to kolejny fragment.
  • Odpowiedz
przecież to zdjęcie to samozaoranie. Kierowcy mają więcej miejsc parkingowych a i tak stoją na środku chodnika. Vide mój komentarz wcześniej.

@kakkerlak:
Gdzie mają więcej miejsc? To jest zdjęcie archiwalne, teraz tam są wspomniane słupki i połowa jeśli nie więcej miejsc została zlikwidowana.

A w letni weekend do Łazienek można przyjechać np. rowerem miejskim albo autobusem, w końcu jest ładna pogoda i nie
  • Odpowiedz
@Fennrir:

Gdzie mają więcej miejsc? To jest zdjęcie archiwalne, teraz tam są wspomniane słupki i połowa jeśli nie więcej miejsc została zlikwidowana.


No właśnie na tym zdjęciu, które wrzuciłeś. Było więcej miejsc niż teraz a spójrz co się dzieje po lewej stronie na chodniku.
  • Odpowiedz
@Mikken: dobre pytanie odnośnie tego, co powinien zrobić kierowca. Wydaje mi się, że można to uznać, za jakiś objaw nękania. Analogiczna sytuacja z człowiekiem, który idzie za Tobą ulicą i coś do Ciebie mówi non stop... Też niby może, ale jednak coś sprawia, że nie wygląda to okej. A co do policji tutaj - no porażka, szczególnie próba udowodnienia, że tu można parkować. Masakra.
  • Odpowiedz
@Poopiesh: ja #!$%@?ę to jest tak abstrakcyjne że ciężko mi w to uwierzyć - policjanci popierają łamanie prawa i przepychają siłą gościa który nie łamie prawa XD
tfu na wszystkich którzy sądzą że koleś powinien się odsunąć - policja powinna #!$%@?ć równo mandaty wszystkim którzy nielegalnie zaparkowali, przez takich zjebów jak wy całe chodniki w miastach są zastawione że nie da się przejść
już nawet pomijając zasadność tej sprzeczki, przepisy
  • Odpowiedz
@zibizz1:
Zależy co masz konkretnie na myśli, ale generalnie tak właśnie jest. Jak kierowca dostawcza z towarem do sklepu stanie na chodniku tuż pod sklepem żeby rozładować towar to nie wydarzy się koniec świata, ale młoty z grupy "Święte krowy warszawskie" chcą być bardziej papiescy niż sam papież i czepiają się nawet takich sytuacji bo powinien stanąć zgodnie z prawem 30 metrów dalej i #!$%@?ć z europaletami.
Zresztą jak ludzie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Fennrir: Twoje rozumowanie błędnie zakłada, że w centrum może być wystarczająca liczba miejsc parkingowych dla wszystkich aut jednocześnie nie powodując zakorkowania i zawłaszczenia większości terenu przez samochody. Jestem kierowcą, pieszym i sezonowo rowerzystą i wiem, że to nierealne. Ale to jest odbieganie od tematu, czyli zdziczenia kierowców widocznego zarówno na zdjęciu od Ciebie jak i na filmiku. Nie liczą się przepisy, nie liczą słupki (które według Ciebie powinno się postawić
  • Odpowiedz
@Winkey: @JanuszMirekAndrzej: Tylko debil ze stulejką będzie przyklaskiwał pajacowaniu jakiegoś randoma, który pozwoli wjechać, za to później nie pozwala wyjechać, zamiast zadzwonić na miejskich, którzy są od wlepiania mandatów za złe parkowanie, tak jak dupa jest od srania. Mam nadzieję, że w końcu mu ktoś tę mordę obije.
  • Odpowiedz
@Poopiesh: o ile sa miejsca gdzie ta walka bylaby sluszna a tyle w miejscu z filmiku te samochody nikomu nie przeszkadzaly bo miejsca bylo od metra na chodniku.

Juz nie mowie o wkudwiajacej manierze i nie wiem czy na miejscu tej pani bym pana nie przejechal
  • Odpowiedz