Wpis z mikrobloga

Oczywiście, że wymierzanie sprawiedliwości na własną rękę, sposobami które prowokują agresywne zachowania, jest niewłaściwe.


@Gl1n4: Jakiej sprawiedliwości? Gość stoi na chodniku, nic nikomu nie robi, niczego nie wymierza.
Zgadzam się natomiast, że pogardliwy stosunek do przepisów i stawanie samochodem gdzie popadnie prowokuje agresję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Gość stoi na chodniku, nic nikomu nie robi, niczego nie wymierza.


@instalacja: Dokładnie takich, głupio-mądrych hasełek spodziewałbym się po osobie, która nie może napisać postu bez obrażania wszystkich osób do których się zwraca.
  • Odpowiedz
@MP0WER: A gdzie ja go bronię? Piszę, że pewnie robi nawet coś karalnego, ale bardziej szokuje mnie zachowanie Policji niż jego. Tekst "Pytanie kto jest od egzekwowania przepisów, bo jak widać Policja też ma je w głębokim poważaniu." jest raczej smutnym pytaniem retorycznym mającym bić w służby, a nie być pochwałą nagrywającego.
  • Odpowiedz
@Jan_K: @rolnik_wykopowy: @Gl1n4: Was tylko wolam, a zwracam sie do tych co bronia tego dzbana co w kazdym filmie blokuje ludziom jazde autem albo niszczy ich auta...
W STOP CHAM nie pozwalali ludziom na jazde chodnikiem ale pozwalali sie wycofac...
  • Odpowiedz
@MP0WER: pierwsze 3 filmy wszystkie osoby z mordą, teksty "#!$%@?", "przejdziesz #!$%@? stąd?" itd. Żadnej skruchy, żadnego przepraszam, więcej takiego błędu nie popełnię. Typowe buractwo do którego nie trafia ani kodeks drogowy ani racjonalne argumenty bo są po prostu zakutymi łbami dbającymi tylko o swój własny interes.
  • Odpowiedz
@kakkerlak:
Co ty chlopie manipulujesz.
Nawet ten dresik powiedzial, ze stanal tylko na chwile i zaraz odjedzie to bedzie mogl przejsc chodnikiem. A #!$%@? sie dopiero jak ten dzban blokowal mu wyjazd.
No ale rozumiem, ze trzeba mu buty lizac i na kolanach blagac by pozwolil wyjechac.
  • Odpowiedz
@MP0WER: przeczytałeś co napisałem, czy za trudne? Powiedział, któryś że popełnił błąd i więcej nie będzie jeździł po chodniku? Czy po prostu #!$%@? z drogi, ja tu na chwile i zjeżdżam (a następnym razem i tak się tu #!$%@? i co mi zrobisz).
  • Odpowiedz
@MP0WER: Dzięki za uprzyjemnienie wieczoru i nagłośnienie tematu ^^ Teraz niestety musze się pożegnać, bo raczej nie chcę czytać rzeczy pisanych przez ludzi Twojego pokroju.

Ale dałeś mi jakieś 30-40 minut niezłej zabawy w czytanie Twoich logicznych fikołków. Trochę jak wizyta w ZOO. Dzięki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kakkerlak: @Ogniwo_Paliwowe
Jestem pewny, ze wy ktorzy go popieracie, jestescie tez tym samym typem ludzi co ci atencjusze z wideorejestratorami.
Ktos chce sie wlaczyc do ruchu? A przyspiesze i nie dam mu zmienic pasa!
Ktos zajedzie droge? A po co hamowac, przyspieszyc i wpieprzyc sie w niego!
Ktos jedzie szybko lewym pasem? A, przyblokuje go wlokac sie lewym!
  • Odpowiedz
@instalacja: Ty naprawdę jesteś taki uposledzony czy tylko udajesz? Żadnych rabatek tam nie ma, jest przejście dla pieszych i ścieżka dla roeerxystkw, nikomu tym ludzie tam nie przeszksdzaja, tylko takim zjebom jak ty, którzy nie mając wlasnego życia tylko szukają byle pierdoły żeby się przyczepic.
  • Odpowiedz
@MP0WER: takich fikołów dawno nie widziałem. Jestem pewny, że jako kierowca BMW rozjeżdżasz babcie na pasach, nie używasz kierunkowskazów, jeździsz środkiem jezdni, jeździsz na zderzaku, zawsze nafetowany i nie masz matury.
  • Odpowiedz