Wpis z mikrobloga

@AvantaR: to nie jest żaden dramat, dramatem jest ten kretyn, który utrudnia ludziom życie, ale jeszcze kiedyś w gębę dostanie i skończy się pajacowanie


@goodghost: Nie no pewnie, po co nam przepisy ruchu drogowego i inne przepisy, skoro możemy je łamać bez żadnych konsekwencji za przyzwoleniem policji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Typ robi dobrą robotę, dba o jakieś minimum kultury w środowisku miejskim.


@Ogniwo_Paliwowe: to jest kultura? gość ewidentnie ma coś nie po kolei pod deklem. Nie ma co robić i blokuje ludzi, i mimo argumentów, że ma rację to nadal jest służbistą upierdliwcem, a takich choć mają rację należy gonić, bo nic dobrego do życia w społeczeństwie nie wnoszą. Kiedyś trafi na takiego, który mu obije ryja i skończy się
  • Odpowiedz
rozjechać robaka

policja broni ludzi przed takimi psychopatami jak on i słusznie, powinni mu jeszcze kilka razy pałą #!$%@?ć tak dla jasności sprawy

dramatem jest ten kretyn, który utrudnia ludziom życie, ale jeszcze kiedyś w gębę dostanie i skończy się pajacowanie

tak szarpany, rozrywany na strzępy, mendami społecznymi takimi jak on trzeba krótko

Nie ma co robić i blokuje ludzi, i mimo argumentów, że ma rację to nadal jest służbistą upierdliwcem, a
  • Odpowiedz
A beta cucki i biale rycerzyczki z wypoku go bronia, ze dobrze robi. XDDD

Beka z was i HA TFU.


@MP0WER: ok, ponieważ @moderacja odrzuciła moje zgłoszenie, ze mnie obrażasz (rozumiem, ze okreslenie beta cuck i plucie na mnie jest pieszczotliwe) to na początku chciałbym zrewanżować się sraniem ci do mordy.
po wtóre zacytuję moj komentarz, za który mnie
  • Odpowiedz
@kakkerlak:
No bo jak burak ich blokuje to co mają jeszcze przepraszać idiotę? A co on, policjant?
Całe te #!$%@? wykopowych przegrywów pod hasłem ''loszki to coorwy'' to jest nic i rigczowi ludzi w porównaniu do #!$%@?, które plusują i szanują tego typa, którego powinni zgarnąć do tworek.
  • Odpowiedz
a czemu was? Po prostu nie wiem jak można nie gardzić cwaniakiem, który tylko utrudnia życie, #!$%@?, myśli, że jest najmądrzejszy, a w efekcie tylko sam zaprzecza swojej ''idei''. Już #!$%@?ąc, że trzeba nie mieć życia i być najzwyczajniej w świecie upośledzonym w jakimś stopniu, by robić to co ten typ.
  • Odpowiedz