Wpis z mikrobloga

Stara dobra propaganda pogardy już wróciła. aż się trochę nostalgicznie poczułem.


@RoastieRoast: Wróciła? Przecież ona jest od kilku lat ze strony TVP i PiS.
Strukturze poparcia dla Dudy wg wyksztąłcenia nie zaprzeczysz. To są ogromne róznice. Oczywscie opinia na screnie uogólniajac i obraźliwa, ale tyo jest jezyk elit PiS - cyzli jezyk Kaczyńskiego czy Pawłowicz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Janusz_Hazardu: Trzaskowski to też słaba opcja. Ale Duda z ekipą prowadzą politykę okradania pracujących Polaków, dewastacji praworządności i sądownictwa i niszczenia przyszłości Polski za doraźne korzyści. Ktoś, kto to popiera albo wie co robi, więc jest złodziejem (ale od tych w pierdlu różni go, że woli, gdy ktoś kradnie w jego imieniu i boi się kary), albo debilem bez odrobiny politycznej świadomości.
Ah znowu wykopki myślące że jak mają wyższe wykształcenie to są tą oświeconą częścią obywateli, a reszta to debile. Znam jednego dyrektora finansowego w pewnej korpo który też głosował na Dudę i pewnie w dyskusji zaorałby większość z was (sam poległem - a tak jak każdy uważam się za niedebila ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) .
Przeciętny wyborca dowolnej partii nie jest w stanie ocenić działań rządów i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Janusz_Hazardu: no i PiS dotuje milicję, to ciężko, żeby w pace ich lubili. Nie, żebym uważał wygranie wyborów w pierdlu za sukces, ale głosowanie ludzi o niskim IQ generalnie rzadko bywa racjonalne.

@Okcydent: a to prawda, ale starzy bardzo często są bardzo, bardzo durni. Przypominam, że to jedyna grupa regularnie kupująca gównogarnki za 5000. No i za PRL złodziejstwo to był niemal standard, więc teraz pewnie chichoczą aż im się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@eustach: nie tylko debile głosują na Dudę, są jeszcze złodzieje,czyli ludzie liczący na wzbogacenie się kosztem reszty społeczeństwa.
No i debilem można być tylko politycznym, a w życiu sobie radzić. Na Dudę głosują też niektórzy profesorowie, ba, a nawet sędziowie TK :p
@Pantokrator: Nie wiem czy mogę powiedzieć, że są durni. Powiem tylko tyle, że na tych danych doskonale widać, że starzy dają się świetnie rozbiegunować do dwóch obozów.

W 18-29: 43,1 to POPiS
W 30-39: 63,7
W 40-49: 72,8
W 50-59: 80,5
W 60+: 90%

Im ludzie starsi tym łatwiej dają się zapędzić do przeciwległych obozów. Żeby w ogóle była różnica między PO i PiS-em potrzeba grzać takie rzeczy jak Smoleńsk, reparacje
@RoastieRoast: Tak z ciekawości. Co zamiast pogardy? Przegadać nie przegadasz, skończy się na "PAAANIE KTO TYLE DOŁ I TEN CZASKOSKI TO PEDAŁ", więc dyskusja jest bezcelowa. Mam ich szanować? Za co? Że pozwalają mnie okradać i gnoić ludzi nieheteronormatywnych przez władzę? No nie, nazistom też nie podałbym ręki. Milczeć nie mam zamiaru, zło dzieje się wtedy, gdy dobrzy ludzie nic nie robią. To jak na nich reagować?