Wpis z mikrobloga

@ludzioszek:
Akurat rodzice moi jak i rodzice większości moich znajomych to dość zaradni ludzi z wyższym wykształceniem, a popierają PiS. Po prostu weszła im mentalność, by nie marnować głosu, mają w pamięci jak PO wszystkich #!$%@?ło (a nie dadzą się na nabrać na palikotów, hołowniów, swetru itd.), a PiS rzucał i rzuca jakąś obniżką podatków od czasu do czasu. Nie są za korwinizmami i całkowicie wolnym rynkiem, więc z perspektywy takich
@ludzioszek:
Wiem jakie są statystyki, ale traktowanie tych ludzi z pogardą na pewno nie spowoduje, że nagle zaczną głosować na Ciebie, a nie na partię, która nimi nie gardzi (zdaje się jako jedyna).
Swoją drogą ciekawi mnie na jakim poziomie intelektualnym trzeba być, by głosować na PO i czym ta partia się od PiS różni poza może lepszym PR? Może i wyborcy PO maja wykształcenie, ale najwyraźniej niezbyt z niego korzystają.
Generalnie statystyczny wyborca Dudy to słabo wykształcony emeryt z małej wsi. Z jego perspektywy PIS to super partia, zabierze pieniądze dobrze zarabiającym mieszczuchom, a da jemu


@lewoprawo: Słaby jesteś z statystyki bo emeryci to kilkanaście procent uprawnionych do głosowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@ludzioszek: Tak samo można stwierdzić że PO/KO to prezydent przestępców, patrząc na wyniki w ZK ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ludzioszek: wiadomo, ludzie z mniejszych miejscowości to (pogardliwy ton) WIEŚNIAKI, a ci z wykształceniem podstawowym/zawodowym to DEBILE, a potem wielkie zdziwko gdy stolarze i kucharki nie chcą głosować na partię której elektorat ma poczucie mitycznego elitaryzmu, bo głosują na faceta mówiącego po francusku XD życzę więcej pogardy dla innych, oby tak dalej
śmiało można powiedzieć że Andrzej Duda to prezydent wieśniaków i debili.


@ludzioszek: Pewnie myślisz, że nazywając ich tak, a nie inaczej, wybrałeś najlepszy możliwy sposób, by przekonać ich do swoich racji. I ty naszywasz innych debilami. xD
@ludzioszek tak, bo moja babcia, która na poziomie wychowała dwóch synów jest na niższym poziomie intelektualnym niż osoba, która skończyła gówno uczelnie wyższa XDDD
@ludzioszek: nic w tym kraju się nie zmieni, jeśli ludzie dalej będą się dzielić. Człowiek bez wykształcenia to niekoniecznie debil. Mieszkaniec wsi to niekoniecznie wieśniak.