Wpis z mikrobloga

@Zed_Mistrz_Cieni: XDD jak typiara waży grubo over 60kg XD na skup żywca a nie na tinder z taką masą

Do simpów którzy wierzą w odchudzenie spaślaka już będąc w związku: Szanse na to marne jak nie schudła do tej pory to nadal będzie 2cznikiem, ewentualnie zrzuci mase i zauważy atencje od lepszych spermiarzy a chłopa który się ze smalczycą do tej pory męczył opluje, czyli nie warto inwestować czasu i zasobów
Do simpów którzy wierzą w odchudzenie spaślaka już będąc w związku: Szanse na to marne jak nie schudła do tej pory to nadal będzie 2cznikiem, ewentualnie zrzuci mase i zauważy atencje od lepszych spermiarzy a chłopa który się ze smalczycą do tej pory męczył opluje, czyli nie warto inwestować czasu i zasobów (bo żre to pewnie za dwoje XD).


@PrzegrywWegetacjaTakaSytuacja: i jak już zbuduje baze(ślub) jeszcze dodatkowo się roztyje.
@Zed_Mistrz_Cieni: ja bym odpisał, napisał, zaprosił, spotkał się, potem 2 lata żył w pasywnoagresywnym związku gdzie ciągle bym ją nienawidził, że nie chce schudnąć i podświadomie rujnował poczucie własnej wartości czując, że nie jestem dostatecznie dobrym mężczyzną bo gdybym był wysoki, przystojny i chad to dla mnie by przeszła na dietę bo by jej zależało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No ale poruchałbym. Kosztem poczucia własnej wartości. Przy