Wpis z mikrobloga

Patrząc na tzw pokolenie Z żałuję że nie zostałem jakimś psychiatrą albo psychologiem bo poziom odklejenia młodych to jakiś inny wymiar a upadek będzie bardzo głośny(i wymagający dużych pieniędzy dla terapeutów):

- Chyba najbardziej sprane przez konsumpcjonizm pokolenie, iPhone + dobry samochód + bezcelowe podróże to minimum żeby się normalnie czuli
- Praktycznie każdy z nich chce zostać jakąś gwiazdą tiktoka albo youtube, spędzanie całej młodości przed ekranem
- Uważają że normą jest posiadanie lambo w garażu, 100m mieszkanie w centrum warszawy i wycieczki na bali 3 razy w roku
- Śmieją się z dziadków kupujących garnki a sami kupują jakieś buty za 5k bo tak im powiedziała gadająca morda w internecie
- Dali sobie wmówić że seks to jest podstawowa potrzeba taka jak jedzenie więc ruchają się na prawo i na lewo nie zważając na konsekwencje(choroby weneryczne/niemożność założenia rodziny)
- laski mają wymagania #!$%@? w kosmos które spełnia może 0.001% mężczyzn (+190cm, 30k msc, mercedes, własna firma, dobry w łożku, łobuz ale nie zdradza itp)
- brak jakichkolwiek umiejętności oprócz obsługi telefonu - będzie płacz dlaczego za wstawienie rurki hydraulik bierze im połowę pensji

A tymczasem w UE wchodzą nowe dyrektywy(które zresztą pokolenie Z chętnie popiera bo oni są eko) mające na celu chronić klimat. Tylko że nie zdają sobie sprawy z tego że ich ukochane podróże i mieszkanie w centrum to niedługo będzie luksus dla elit, robaki takie jak oni mają siedzieć w małej klitce a nie latać sobie samolotami w co 2 weekend

#pokoleniez #bekazpodludzi #warszawa #niebieskiepaski #psychiatria #psychologia #przegryw #rozowepaski #podroze
  • 52
  • Odpowiedz
@Viado: te moje pokolenie to ma tak sprane mozgi ta "ochrona klimatu" ze szkoda gadac, jeszcze wszedzie tera jakies te reklamy typu sadz rosliny ciekawe kto na to wszystko zarobi odlaczyc gowniarzom internet trza
  • Odpowiedz
- laski mają wymagania #!$%@? w kosmos które spełnia może 0.001% mężczyzn (+190cm, 30k msc, mercedes, własna firma, dobry w łożku, łobuz ale nie zdradza itp)

Dopisałbym do tego, nie chcą być zdradzane ale same mogą zdradzać :)
@Viado:
  • Odpowiedz
@Viado: Za każdym razem o tym pokoleniu Z czytam co innego i sprzecznego ze sobą, raz że konsumpcjonizm, raz że mają w dupie szpanerstwo, raz że dążą do rozwoju a raz że nie chce im się pracować no chyba że niektórym się chce. Zupełnie jakby po prostu w tym zakresie PESELi były różne osoby z róznymi zajawkami i potrzebami a nie jakaś bezkształtna jednostka która wyszła z tabelki w excelu
  • Odpowiedz
@Viado: Niestety, ale zostałeś tylko nieudacznikiem który na te wszystkie rzeczy patrzy z chorą zazdrością. Zostaje pisanie wysrywów na wykopie.
Y here (i bliżej mi do X niż do Z) i każda rzecz którą wymieniłeś jest dla mnie jak najbardziej normalna i jak widzę dla mojego środowiska również. To, że twoi znajomi troglodyci z magazynu czy innej gówno pracy to osoby o niskim mniemaniu i podkulonym ogonie to akurat jest
  • Odpowiedz
@MetalowyBieg: To jest tłumaczenie się przegrańców którzy jeszcze nie pukali, takie usprawiedliwianie. Wiesz, on jest ponad takimi prymitywnymi ciągotami ( ͡° ͜ʖ ͡°) do wyższych celów został stworzony xD
Ale dobrze, nie rozmnoży się taki.
  • Odpowiedz
  • 18
@Viado: mysle ze to nie tylko pokolenie Z ale wszyscy uzaleznieni od telefonow i social media w dodatku pod wplywem wschodniej kultury szpanerstwa i ''zastaw sie a postaw sie'', ja jestem millenialsem i wiekszosc osob ktore znam z polski kupuja na potege rzeczy polecane przez influencerow, potrafia sie zadluzyc zeby kupic buty czy iphona a laski sa tak ostrzykniete ze niedlugo popekaja. ich glowny cel w zyciu to siedziec i
  • Odpowiedz