Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Pabij: zawsze mnie to zastanawia. Kolory się zgaduje w takim kolorowaniu?

Albo jak się koloruje filmy to każdą klatkę trzeba jak rozumiem. Działa to chociaż częściowo w jakiś sposób automatycznie?
Bo poza tym że roboty od wuja, to jeszcze jak dobrać odcienie, żeby co klatka nie były inne?
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@hlpiotrekh zgadywanie. Np te dwie dziewczynki na rogach mają ten sam materiał czego wcześniej nie zauważyłem. Pytanie czy czerwony czy niebieski? A nad filmami sam się zastanawiam. Myślę że w jaki ma stopniu to musi być zautomatyzowane
  • Odpowiedz
No to lecim :)
Mowie to jako osoba, ktora sama sobie klepie zdjecia (tak jakies 16 lat) i sporo sie nasiedziala w PSie, a przy okazji lubi sie czepiac szczegolow.
Generalnie jesli to jedno z pierwszych kolorowan, to calkiem zacny kawalek roboty. A teraz sazczegoly zaczynajac od lewej:
1. Dziewczyna w zoltym - wyglada calkiem naturalnie, ale zwroc uwage na odcinek miedzy szyja i poczatkiem koszuli. Na oryginale ta koszula ma wysoki
  • Odpowiedz
via Android
  • 5
@ugluck o widzisz. Taki komentarz to ja lubię. Rzeczywiście kilka rzeczy sam wyłapałem, a u części wiedziałem, że coś jest na rzeczy. Jak z szyją dziewczynki, coś mi tam nie grało. Dzięki za dobre słowo i konstruktywną krytykę.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@johnnyMetalowy w sumie retusz wydaje mi się trudniejszy póki co. Jadę w Photoshopie wszystko. Trochę jeszcze siedzę nad doborem koloru żeby to jakoś współgrało...
  • Odpowiedz
@Pabij: Zawsze jak widze takie zdjecia, to chcialbym moc cofnąć się w czasie i pospacerować sobie po miastach np 1850 czy 1700. Zapewnie bym się zawiódł, bo wszędzie smród i szczury, ale co tam xD
  • Odpowiedz