Wpis z mikrobloga

Pytanko do przegrywów.
Jak dać do zrozumienia takim jak wy że nie ma szans na spotkanie?

Typek który do mnie wypisuje dostaje z mojej strony coraz bardziej absurdalne wymówki, np.

Chłopak : Hej, to co może w ten pt po pracy uda się na jakieś piwko skoczyć ? :)) Ja zapraszam.
Ja : Nie mogę, po pracy idę do sklepu.
Chłopak :To może sobota?
Ja :W sobotę będę u cioci na iminach.
Chłopak: Oki, to może w niedziele, albo w przyszłym tyg, odezwę się :))

Nie chce mu pisać wprost aby spier..., jak z wami rozmawiać przegrywy?

#martaichlopaki

  • 116
@MarCIASTA__: Faceci to niestety głupki i do nich nie dociera. Po prostu jak są napaleni, to myślą penisem a nie mózgiem, wiec ciężko od nich wymagać logiki czy rozumienia relacji społecznych. Musisz sprawić, żeby był mniej napalony, tj. żeby mu opadł, dać do zrozumienia, że seksow nigdy nie będzie. Dopiero wtedy może coś ogarnie.
Faceci to niestety głupki i do nich nie dociera.


@janeeyrie: XD

wiec ciężko od nich wymagać logiki


@janeeyrie: hmm, a więc chcesz się pozbyć natrętnego gościa, którym nie jesteś zainteresowana, więc

> Musisz sprawić, żeby był mniej napalony, tj. żeby mu opadł, dać do zrozumienia, że seksow nigdy nie będzie. Dopiero wtedy może coś ogarnie.


@janeeyrie: zamiast po prostu powiedzieć, że to miłe, ale nie jesteś zainteresowana spotkaniem/rozwijaniem znajomości.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MarCIASTA__: "nie podobasz mi się w TEN sposób, i nie masz co liczyć na cokolwiek ze mną..."

A pozatym to mega dzbanem jesteś i nie wiem kto z dziewczyną o iq szczotki klozetowej chciałby się spotykać...
No oczekiwałam że się domyśli choć trochę po kilku odmowach. ()


@MarCIASTA__: postaw się w jego butach. Jakbyś się w kimś zakochała, to jaka odpowiedź byłaby dla Ciebie jednoznaczną odmową?

Czy byłoby to "o kurcze, akurat w sobotę nie mogę :((("?