Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@Tartak: nie, chodzi po prostu o to, żeby nie umniejszać wagi problemu rozcieńczając go. Bo jak jest breast cancer awareness day/week/month to się mówi o prewencji i metodach wykrywania tego konkretnego typu raka. Może dlatego, że jest częstszy? Może dlatego, że podstawowy test można zrobić samemu? A może dlatego, że dzień/tydzień/miesiąc raka prostaty będzie za chwilę i wtedy się nim zajmiemy. Skupianie się na jednym problemie jest dobre, bo jeśli masz
@Neater:

nie, chodzi po prostu o to, żeby nie umniejszać wagi problemu rozcieńczając go.


To właśnie robi lewactwo. Rozcieńcza problem nadmiernej brutalności policji wynikający z tego, że czarni #!$%@?ą często szajs jak Floyd i robi z tego problem rasizmu. Koleś zginął bo był kryminalistą, a nie dlatego, że policjant był rasistą.

Tak samo oczywiste jest, że wszystkie życia są ważne - ale przyszedł czas dla Amerykanów, żeby zastanowić się nad sytuacją
via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
@Tartak:

Koleś zginął bo był kryminalistą, a nie dlatego, że policjant był rasistą.


Ok, widzę, że masz jakąś alternatywną rzeczywistość, w której policjant nie klęczał człowiekowi kolanem na szyi przez 8 minut 46 sekund. XD

I to nie jest prawda, że olewają problem brutalności policji: patrz hasła "Defund the police".

Nikt nie mówi, że inne nie istnieją

Oprócz lewactwa z banerami BLM


Tego "lewactwa" na załączonym obrazku, które dokładnie to mówi,
Pobierz Neater - @Tartak: 
Koleś zginął bo był kryminalistą, a nie dlatego, że policjant był ...
źródło: comment_1593159376wqyw4hPwk0S53Ot6i76EIz.jpg
@veldrinn: gdyby czarne życia miały się liczyć to chyba należy zacząć od wzajemnego mordowania się czarnych przez czarnych, bo niebiescy to akurat nie jest największy powód dla którego ich życia się nie liczą. Powodem są właśnie naćpani, płacący fałszywymi banknotami, przystawiający lufę pistoletu do brzucha kobiety w ciąży degeneraci.
#blacklivesmatter ? #nottoblacks
@Usmiech_Niebios: Ale czego prawaku nie rozumiesz, nie widzisz, że USA największymi przestępcami są biali, chyba nie powiesz, że czerpiesz wiedzę z raportów policyjnych, takich jak ten poniżej, zamiast powołać się na "uczucia i emocje" BLM, Antify i innych demokratów?

Powodem są właśnie naćpani, płacący fałszywymi banknotami, przystawiający lufę pistoletu do brzucha kobiety w ciąży degeneraci


Ale lewicowego męczennika, który umarł po to, by jego ludzie mogli za darmo brać najacze, to
Pobierz RogerCasement - @UsmiechNiebios: Ale czego prawaku nie rozumiesz, nie widzisz, że USA...
źródło: comment_1593160126j7yr5j9iAhbiIxIwBWx6DP.jpg
@Please_Remember: Ja w pełni rozumiem, że "black lives matter" nie powinno być brane dosłownie i ma to swój przekaz. Jednakże nigdy w historii takie coś nie działało i zazwyczaj przynosiło odwrotne skutki od zamierzonych. Hasło za którym poszliby ludzie to raczej coś w stylu "all lives matter, black too". Bo trafiałoby też do co całej reszty społeczności. Powiem więcej, z tym moim wymyślonym hasełkiem sam bym się zgodził. A BLM jest
@Neater: Powiedz mi, poprawny politycznie człowieku, kiedy można mówić o sprawcach największej przestępczości w USA, czyli czarnych? Czy ta dziewczynka zna fakty, że życie czarnych jest zagrożone głównie przez innych czarnych?

Myślę, że piłkarze powinni nosić hasło black crime matter, by zwrócić uwagę na ten problem, zgadzasz się z tym? A jeżeli ktoś powie, że ważna jest każda przestępczość i z nią walczyć, to powie się po lewicowemu, że największy problem
Pobierz Roger_Casement - @Neater: Powiedz mi, poprawny politycznie człowieku, kiedy można mów...
źródło: comment_1593161072zShhjgiBXM8QCkUF5ewbW8.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Roger_Casement: ekstrapolacja i projekcja w twojej wypowiedzi sięga zenitu. Nigdzie nie nawałem protestów pokojowymi, nigdzie nie zaprzeczyłem temu, że statystyki pokazują nieproporcjonalnie większą ilość przestępstw popełnianych przez czarnych, nigdzie nie powiedziałem słowa o antifie. Jesteś zaślepiony swoją złością, ale odpowiem Ci i tak.

Pierwsza i najważniejsza rzecz: rzeczywistość nie jest czarno-biała. Nie jest tak, że winę za nieprawidłowości systemu ponoszą tylko policjanci. Nie jest tak, że winę za obecną sytuację ponoszą
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Roger_Casement: żeby zrozumieć dlaczego uciekają się do przestępstw (które, co oczywiste, potępiam) należy dowiedzieć się czym jest "Systemic racism" w odróżnieniu od rasizmu indywidualnego, czyli czym był i nadal jest "Redlining", jak w Stanach finansowane są szkoły, i inne niuanse ich życia, które umkną osobie forsującej obraz, że czarny to inherentnie przestępca z natury a nie z okoliczności.

Żebym się nie musiał rozpisywać tu 4 minutowy filmik:
https://youtu.be/YrHIQIO_bdQ