Wpis z mikrobloga

Czy tylko ja mam wrażenie, że #gonciarz jest w środku mega smutny i nieszczęśliwy? Jakby coś w nim zgasło zupełnie. Plus ta łysa pała ( ͡° ʖ̯ ͡°) mam wrażenie, że on jest w permanentnej depresji odkąd rozstał się z Kasią. Na początku próbował być figo fago, jakieś modelki itp., ale widać, że robił to żeby się na chwilę dowartościować. Teraz mam wrażenie, że mu już wszystko zwisa albo że czegoś bardzo żałuje dlatego ciagle wraca do przeszłości, mówi o przemijaniu itp.

Swoją drogą, facet osiągnął niesamowity sukces, ma tysiące fanów, zwiedził chyba cały świat, ale nie umie się z tego cieszyć. Myślę, że jest po prostu mega samotny #przemyslenia #polskiyoutube
kociooka - Czy tylko ja mam wrażenie, że #gonciarz jest w środku mega smutny i nieszc...

źródło: comment_1593121465BCjJI1roH2zS7A9LVvBojd.jpg

Pobierz
  • 56
@spokoj: nie mów, że nie widzisz różnicy między jego filmami sprzed kilku lat a obecnymi. Jako ludzie jesteśmy wyposażeni w pewne umiejętności odczytywania czyichś emocji. Kiedy gonciarz mówi „jestem szczęśliwy” w tym ostatnim filmiku, to ja mu nie wierzę za grosz. Kiedyś nawet o najbardziej błahych sprawach opowiadał z energią i zaangażowaniem, teraz bije od niego rezygnacja i zmęczenie. Ten kontrast widać nawet na urywkach jego starych filmików, które wstawia do