Wpis z mikrobloga

Czy tylko ja mam wrażenie, że #gonciarz jest w środku mega smutny i nieszczęśliwy? Jakby coś w nim zgasło zupełnie. Plus ta łysa pała ( ͡° ʖ̯ ͡°) mam wrażenie, że on jest w permanentnej depresji odkąd rozstał się z Kasią. Na początku próbował być figo fago, jakieś modelki itp., ale widać, że robił to żeby się na chwilę dowartościować. Teraz mam wrażenie, że mu już wszystko zwisa albo że czegoś bardzo żałuje dlatego ciagle wraca do przeszłości, mówi o przemijaniu itp.

Swoją drogą, facet osiągnął niesamowity sukces, ma tysiące fanów, zwiedził chyba cały świat, ale nie umie się z tego cieszyć. Myślę, że jest po prostu mega samotny #przemyslenia #polskiyoutube
kociooka - Czy tylko ja mam wrażenie, że #gonciarz jest w środku mega smutny i nieszc...

źródło: comment_1593121465BCjJI1roH2zS7A9LVvBojd.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
  • 65
@spokoj: nie mów, że nie widzisz różnicy między jego filmami sprzed kilku lat a obecnymi. Jako ludzie jesteśmy wyposażeni w pewne umiejętności odczytywania czyichś emocji. Kiedy gonciarz mówi „jestem szczęśliwy” w tym ostatnim filmiku, to ja mu nie wierzę za grosz. Kiedyś nawet o najbardziej błahych sprawach opowiadał z energią i zaangażowaniem, teraz bije od niego rezygnacja i zmęczenie. Ten kontrast widać nawet na urywkach jego starych filmików, które wstawia do
  • Odpowiedz
@kociooka gość wie po prostu co się klika i tyle. Znam branże i ani trochę nie wierzę w szczerość tego co mówi. Sam się chyba trochę zatracił w tym co jest prawdziwym Krzysztofem a co gonciarzem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@kociooka: wypalenie zawodowe, robienie wszystkiego dla pieniędzy, aniżeli z pasji. Temat depresji też się lepiej sprzedaje wśród nastolatek. Poza tym wszystko co widzisz na Youtube to nie jest prawdziwe życie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@kociooka: Gonciarz to był śmieszny za początków zapytaj beczkę (okolice 2012, ja takiego humoru akurat nie lubię) tylko że to był content dla gimbusów, a potem jak się przeprowadził do Japonii to uważam że jego filmy były najlepsze, a przez ostatnie pół roku to równia pochyła niestety
  • Odpowiedz
@kociooka: od czasu jak go jego poprzednia dupera rzuciła to mu #!$%@? mam wrażenie

nie wiem czy to kryzys wieku średniego, czy serio coś ku #!$%@?ło od jedzenia Fugu w Japonii, ale no, Gonciarz 2015 a Gonciarz 2020 to dwa różne Gonciarze
  • Odpowiedz