Wpis z mikrobloga

Nigdy jeszcze nie miałem takich pieniążków na koncie, pierwsza praca na poważnie w zawodzie mija już prawie rok gdy pracuje jako programista może nie #programista15k ale i tak jestem dumny bo jeszcze niedawno uciekałem za granicę pracować by mieć pieniądze na studia bo ani rodzice ani nikt nie miał żeby mi pomóc a teraz żyje sobie na pełnym chillu pracując zdalnie i nie stresując się jutrem () #chwalesie
Rzeeznik13 - Nigdy jeszcze nie miałem takich pieniążków na koncie, pierwsza praca na ...

źródło: comment_1593104576PrxACwUIIhuklLMQIlK0yg.jpg

Pobierz
  • 100
via Wykop Mobilny (Android)
  • 167
@Rzeeznik13:

życie i samorozwój byleby nie spłodzić bombelka i skończyć w szarości dnia codziennego


I tu popieram. Aktualnie mam 31 lat na karku, pół roku temu rozstałem się z narzeczoną, zmieniłem pracę, przeprowadziłem się, a mój szwagier z drugim przyszywanym bratem chcą mnie na siłę zeswatać z siostrą tego przyszywanego brata. Żaden z nich nie potrafi zrozumieć, że takie życie samemu ma masę plusów.
  • 9
@TullamoreD nie sądzę że to kwestia poradności. Nie wmówisz mi że mając masę obowiązków takie jak pielęgnowanie relacji z ewentualną rodziną będzie się żyło równie beztrosko jak bez tego ciężaru. Mając taką pracę mogę w tym momencie nie narażając zatrudnienia wyjechać do Afryki myć słonie i pić drinki na plaży i siedzieć tam do woli i nie tęskni za mną żadna gromada ludzi. Już nie mówiąc ile prowadzenie rodziny kosztuje nerwów #!$%@?ąc