Wpis z mikrobloga

@StarySkuter: Będzie was NCR #!$%@?ło w dupe, Cezar was tak nie wyrucha jak wyrucha was NCR. aż was kukle będą swędziały. Nie Housa, tylko jakichś generałów Olivierów wybierali, Yes Manów #!$%@?ńców, a szkoda #!$%@? gadać szkoda szczempić ryja. To jest to Nowe Vegas #!$%@?, przez takie #!$%@? Vegas nic się na tym pustkowiu nie zmieni. A ja mam to w piździe program kosmiczny już gotowy #!$%@? z tej planety jeszcze dzisiaj.
@kompek: Czepiam się jedynie użytego przez ciebie "Świat przed Wojną", ponieważ tamten świat bardzo mocno ssał. Wojny o zasoby, kryzys gospodarczy, krwawe tłumienie protestów, brak poszanowania dla życia klasy robotniczej, pranie mózgu propagandą, nieludzie eksperymenty społeczne. Tak wyglądał świat przed wojną, powrót do stanu sprzed bomb jest niewłaściwy.
Bieżąca woda, elektryczność, ochrona przed gangami, powrót do jakiegokolwiek rozwoju cywilizacyjnego - jak to ma o nim źle świadczyć?


@kompek: A przy okazji trzymanie na Stripie plemion, które bawią się w kanibalizm oraz niewolnictwo seksualne.

A świat przed wojną wcale nie był taki zajebisty, przynajmniej w naszym rozumieniu tego słowa, w kontekście naszej moralności (o tym później). Przecież świat przed wojną to była zajebista dystopia, gorsza chyba od komunizmu. Widać to
@multikonto69:

Cezar zły.

Ale Cezar jest zły. Jego rządy oparte są na kulcie jednostki, filmach o Rzymie i kilku cytatach z Hegla. Jego państwo przypomina barbarzyńskie hordy, które padają zaraz po śmierci wodza. Jego państwo jest złożone z grup bandytów, które łączy jedynie autorytet wodza. Bez Cezara, jego Legion to zgraja prymitywnych łupieżców. Imo, to jedyna frakcja w NV, której nie da się w żaden sposób obronić.
Wojny o zasoby, kryzys gospodarczy, krwawe tłumienie protestów, brak poszanowania dla życia klasy robotniczej, pranie mózgu propagandą,


@AnarchoKapitolizm: Ty mówisz o sytuacji w latach 2051-2077 a doskonale obaj wiemy, że nie o to House'owi chodziło xD Do 2051 życie dla przeciętnego obywatela było typowym American Dream.

nieludzie eksperymenty społeczne


@AnarchoKapitolizm: No to już są lata po 2077, więc trochę nietrafione ¯\_(ツ)_/¯

A świat przed wojną wcale nie był taki zajebisty
@AnarchoKapitolizm: Ty tak uważasz, bo jesteś wychowany w Polsce. Ale tacy Chińczycy to w sumie mieliby na to #!$%@?. Tak samo jak starożytni Rzymianie. Albo Aztekowie. Dlaczego wszystkie cudaczne postacie w fantastycznych światach muszą myśleć w taki sam sposób jak ludzie w latach 90. na Zachodzie?

No i sam zakładasz, że wszystkie inne sposoby postrzegania moralności są prymitywne.

Poza tym Cezar rządził raczej rozsądnie, a po jego śmierci władzę przejmie Lanius.
@multikonto69: @AnarchoKapitolizm: @kompek: Mili Państwo, Mimo że przeszedłem pierwszą część Fallouta oraz New Vegas (kończę trójkę oraz dwójkę) to moje określenie "Świat przed wojną" zostało przeze mnie użyte w momencie pisania komentarza bardzo powierzchownie i chodziło mi po prostu o cywilizację taką jak przedwojenna (miasta, szkoły, infrastuktura, dosadna różnica między prymitywnymi społecznościami wręcz plemiennymi 200 lat po wojnie). Bo jak oczywiście wiadomo świat przed rokiem 2077 był zepsuty na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@multikonto69: wiem że komentarz sprzed 5 dni, ale przecież House wysyła kuriera by #!$%@?ł tych degeneratów z Gomorry, i ogarnął białe rękawiczki więc nie wiem o co chodzi z tym trzymaniem łowców niewolników i knibalów.
@jdhue: Ale jemu nie chodziło o niewolnictwo seksualne i kanibalizm, tylko o to, że te plemiona spiskowały przeciwko niemu XD

Jak #!$%@? Wielkiego Saala i tego drugiego, to niewolnictwo seksualne w Gommorze nadal istnieje. Ba, po wykonaniu questa w Gommorze juz nie jesteś w stanie pomóc Joannie. Mało tego, żeby wykonać questa dla Białych Rękawiczek bez robienia #!$%@?, musisz poświęcić jakiegoś swojego companiona.

Więc Pan House tak naprawdę ma to w