Wpis z mikrobloga

Profesjonalny artykuł na profesjonalnym portalu dla profesjonalne #rozowepaski pomaga wybrać profesjonalnego laptopa biznesowego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oczywiście głównym kryterium laptoa biznesowego jest jego wygląd XD Aż się ciśnie jakiś sarkastyczny, szowinistyczny komentarz XD

W dodatku polecają Lenovo XD XD


#logikarozowychpaskow #komputery
Aerwin - Profesjonalny artykuł na profesjonalnym portalu dla profesjonalne #rozowepas...

źródło: comment_1592924327BGmkODQAr2CKheGkg65NBM.jpg

Pobierz
  • 89
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Aerwin: bo to jest śmieszne, ale tylko ja pierwszy rzut oka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak naprawdę to bardzo dobry marketing Lenovo które znalazło swoją niszę i wciśnie przepłacone badziewie sporej grupie ludzi
  • Odpowiedz
@Vasek: To się idzie do sklepu, ogląda i wybiera Huawei Matebook X a nie Lenovo


@Aerwin: chcesz porownywac Huawei do Thinkpada dajmy na to T490? no blagam, jeszcze nie spotkalem sie zeby jakies korpo mialy hujaweja , a Thinkpady masz w co 2 korpo
  • Odpowiedz
No i tęcza na profilowym, k---a poezja. xD

A laptop powinien wyglądać tak, szkoda że już takich nie robią.


@supra107: jakby zrobili dziś takiego ThinkPada, a zaoszczędzone miejsce poświęcili na dodatkowe baterie, żeby trzymał 48h na jednym ładowaniu, to brałbym w ciemno XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 28
@Aerwin: Wybierajc laptopa biznesowego czyli takiego co postawie na spotkaniu z prezesem dużej korporacji aby pokazać mu projekt i kawałek excela, kierowałem się głównie tym żeby był cienki, lekki i zajebiście bogato wyglądał ;) Do pracy mam stacjonarke plus 2x24. Także nie mylcie laptopa biznesowego z laptopem do pracy i polecanie tutaj klockowatego Lenovo nie ma sensu, chyba że klepiesz kod w piwnicy i mirkujesz , ale to wtedy nie
  • Odpowiedz
@supra107: Stare thinkpady są dość ciężkie, może z wyjątkiem serii X, ale ta za to jest mała (co dla mnie jest zaletą, ale chyba jestem w tym dość odosobniony patrząc w co celują znajomi przy kupnie laptopa). Mam teraz w pracy t460 i to chyba taki rozsądny kompromis między wagą, a rozmiarem.
  • Odpowiedz
A laptop powinien wyglądać tak, szkoda że już takich nie robią.


@supra107: Nie powinien tak wyglądać, bo się rozpadają w rękach, strasznie liche obudowy, jak to lenovo.
  • Odpowiedz
@Aerwin: nie masz pojęcia o czym piszesz. Żadnego.
Nie odróżniasz pewnie prezencji od prezentacji. Nie masz pojęcia jakie detale często decydują o pozyskaniu klienta. Gwarantuje ci i niektórym wyżej, że jak byś wyciągnął takiego ThinkPada jak ktoś tam wyżej wkleił, to intratnej umowy byś nie podpisał. Świat nie kończy się na IT.
  • Odpowiedz
@Vasek: Widzę, że ludzie w ogóle nie w temacie się najwięcej wypowiadają się jeżeli chodzi o laptopy klasy biznesowej. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chyba walkę odpuściłeś, ale ja nie odpuszczę.

@Aerwin:
Najważniejszym elementem jeżeli chodzi o wybór laptopów biznesowych jest oczywiście ich specyfikacja, jak to wszędzie, ale na rzecz specyfikacji często wybiera się te zgrabniejsze/ładniejsze.
Aktualnie standardem w większości korporacji jest laptop i5/8GB/128-256GB SSD.
Takie parametry zaoferuje
  • Odpowiedz
@JesusOfSuburbia nie do końca. Kultura pracy tej serii alienware jest kiepska - potrafią grzać się i wyć przy przeglądaniu internetu. Dodatkowo ta jasna guma łatwo się odbarwia, a gniazdo ethernet potrafi się wyłamać przy delikatnym wyjmowaniu wtyczki.

Używałem kilku nowych laptopów dla graczy i wolałbym już o 30% tańszego lenovo legiona, który jest mega kulturalnym laptopem.
  • Odpowiedz
@supra107: masz rację, ja swojego x220 z przyzwoitości wymieniłem po 9 latach, ale tak naprawdę mógłbym go używać dalej. Jedynie kamera i mikrofon bardzo słabe, reszta bez zarzutu.
  • Odpowiedz
@Aerwin: No właśnie prezentacja.
Kupujesz stawiasz wielkiego laptopa, pod którym ugina się stół.
Niech wiedzą, że w tej firmie pracują PROFESJONALIŚCI, którzy nie robią prezentacji w PowerPoincie, tylko faktyczną robotę. Twój komputer huczy jak farma serwerów, bo robi FAKTYCZNĄ PRACĘ.
Wyciągasz ze ściany światłowód, powtarzam ŚWIATŁOWÓD, a nie jakąś gównianą splotkę czy co tam jest, to jest przyszłość, a przyszłość wymaga szybkiego internetu.
Musisz koniecznie pokazać klientowi przypadkowo ekran komputera, na którym powinien być terminal i tylko terminal. Prawdziwi profesjonaliści nie używają GUI, tylko wystarczy im sama klawiatura.
Klientowi pokazujesz latające numerki i cyfry gdy rozmawiacie o produkcie, żadnych słupków ani wykresów, jeśli nie zrozumie to najwyraźniej nie jest ciebie wart
  • Odpowiedz