Wpis z mikrobloga

@Aerwin: Ale kto tutaj jest uciśniony? Ja tylko odnoszę się do tego, że wielokrotnie kryterium wyboru laptopa wśród moich klientów nie były parametry, czas pracy na baterii, a kolor i rozmiar.
  • Odpowiedz
@Vasek: Już wolę takiego klocowatego X220 z łatwym dostępem do wnętrza i łatwą wymianą baterii niż te nowoczesne ultra-lekkie laptopy które są specjalnie zaprojektowane tak, że jak coś się w nich #!$%@? to albo płacisz za oficjalny serwis albo kupujesz nowy, bo sam za Chiny nie naprawisz. A poza tym X220 ważył 1,54kg.

@LosoweKontoLosowegoWykopowicza: Stare ThinkPady były przepiękne w swojej brzydocie, gdy był zamknięty formował jednolitą prostokątną bryłę
supra107 - @Vasek: Już wolę takiego klocowatego X220 z łatwym dostępem do wnętrza i ł...

źródło: comment_1592925926OT3H8qaXD2tkOxl2JF3EJq.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@supra107:

Już wolę takiego klocowatego X220 z łatwym dostępem do wnętrza i łatwą wymianą baterii niż te nowoczesne ultra-lekkie laptopy które są specjalnie zaprojektowane tak, że jak coś się w nich #!$%@? to albo płacisz za oficjalny serwis albo kupujesz nowy, bo sam za Chiny nie naprawisz. A poza tym X220 ważył 1,54kg.


3-letnia gwarancja on-site to standard w obecnych kompach biznesowych. Jak chcesz go używać dłużej, to masz wariant
  • Odpowiedz
@Vasek: No spoko, ale ja mówię z perspektywy użytkownika domowego kupującego laptopy klasy biznesowej ze względu na wyższą jakość wykonania w porównaniu do laptopów konsumenckich. I ja jednak wolę sam serwisować swój sprzęt.

@LosoweKontoLosowegoWykopowicza: A próbowałeś kiedyś korzystać z laptopa TrackPointem? Odkąd się do niego przyzwyczaiłem, nie wyobrażam sobie kupna laptopa bez niego. Wyprzedza touchpady wygodą użytkowania o lata świetlne.
  • Odpowiedz
@Aerwin: z jednej strony beka, z drugiej to i tak jeżeli chodzi o parametry to ludziom szukającym sprzętu w takich artykułach wystarczyłby jakiś budżetowy za 1500pln ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@supra107: no w 240 do tego pogubili się z touchpadem ale w 260 wrócili do ideału :) w międzyczasie używam również e431 jeżeli chodzi o klawiaturę to jak dla mnie ideał
  • Odpowiedz