Wpis z mikrobloga

Co wy z tym obserwowaniem


@sznaap: No ja bym wolał nie patrzeć podczas jedzenia/czytania na tarasie na somsiada myjącego Passata albo jego gówniaki skaczące po trampolinie. A jak się trafi na takiego sąsiada-zagadywacza to już totalnie #!$%@?, będzie z kilometra wołał DZIĘDOMBRY SOMSIEDZIE a później zwierzał z tego że mu auto zarysowali jak wiózł Oskara na lekcje karate xD Pierwsze co bym zrobił na tej działce to wysokie tuje lub płot
kupowałem w promocji jak były po 275 tys jakieś 3 lata temu


Mega cena, jak za darmo, gratki Mirek!

A jak z trwałością, długo już mieszkasz? Były jakieś awarie?
Ja teraz mieszkam w nowym domu i gdyby nie pilnowało się ludzi przy jego budowie, to byłaby masakra. A deweloper to chyba aż tak nie ma czasu/chęći pilnować podwykonawców?
Po co komu dom na wsi jak ma takie mikro podwórko, a widziałem i gorsze akcje, działka, dom i po 10 metrów w każdą stronę podwórka i to wszystko, koniec działki
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Opponent: rozarium Tuchomskie
@trolljaskiniowy: nie, nie było lepiej. Mi takie warunki pasują. Poza tym mam 200 metrów do lasu i 900 m do jeziora. Działka jest akurat bo nie trzeba będzie na okrągło ogarniać hektarów koszenia itp, a to se ktoś obok ma identyczny dom to mi nie robi.
@MGfilms: no mieszkam jakieś 3 lata. Póki co wszystko jest ok. Sąsiedzi mieli jakieś drobne usterki, u mnie nic się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@WszechpolakMW1: straszne. W bloku na pewno mieszkasz sam bo wykupiłeś wszystkie mieszkania żeby sąsiadów nie było, na zakupy jak idziesz to specjalnie dla ciebie galerie otwierają, zebys nie miał kontaktu z ludźmi, a jak jedziesz nad morze to masz prywatną plażę tylko dla siebie xD #!$%@? co wy ludzie macie jakieś fobie społeczne? Ludzi się bać? Proponuję czasem wyjść z piwnicy ;)
@Alpha_Male: moja waży ok 12 kg tylko ;)