Wpis z mikrobloga

@qualin: Kolego zanim te tuje Ci urosną to trochę minie. Pomyśl nad czymś takim jak plotek ażurowy, nie wyjdzie jakoś drogo a od razu więcej prywatności :) Tak w ogóle to zajebiście sobie zrobiłeś ten ogródek, widać, że kupa pracy :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@robertx: te plotki mi się totalnie nie podobaja. Nie przeszkadzają mi sąsiedzi więc spokojnie poczekam, aż drzewka urosną ;)
@sgtmanuel: no patrz jeszcze żyje, pewnie dlatego, że większość tutaj kosi także w niedzielę i nikt nikomu o to problemów nie robi ;)
@Conor_McGregor: no inne żywotniki które mam na skarpie rozrosły się niesamowicie mocno przez 2 lata. Wsadzalem je jak miały po 5-10 cm
Pobierz
źródło: comment_1592781098ArNJpOysY4rvLYI5MjiF2d.jpg
@qualin: Znalazłbyś spokojnie dobrą szkółkę i po 30zł kupiłbyś takie 120cm-140cm tuje, i za 2-3 lata już byś miał spokój a tak 8 lat daję na w miare spokojne siedzenie bez oczu sąsiadów.
@qualin gratuluję własnego kąta. Nie słuchaj tych co mówią, że jak w bloku. Nie mają pojęcia co mówią. Nie jest to ideał, ale myślę, że da się w jakimś stopniu odizolować od ludzi. Nie to co w bloku. Ja też mam zamiar zamieszkać z rodzinką w domku, bo tak mieszkałem przez większość życia, chociaż bloki mnie nie ominęły więc mam porównanie. Jaka to lokalizacja mnie więcej?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Conor_McGregor: byłem, szukałem i pojechałem kupić takie 140 cm, ale na miejscu wyglądały tak sobie i nawet sam właściciel szkółki odradzał i polecił kupić te co mam czyli 80 cm.
@pavuloner: okolice Trójmiasta ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Eli_Cohen: mamy bardzo wyluzowane podejście do naszego trawnika. Klimat tu jest taki (UK), że nie ważne co zrobimy, w porze deszczowej będzie bajoro (bo pod spodem też glina) a pobliski płot zasłania słońce przez 19h dziennie 250 dni w roku. Ten trawnik w tej lokacji nie ma szans być idealny. Dookoła wszyscy mają plastik :) a my łączkę ścinaną co ok 6-8 tygodni