Wpis z mikrobloga

@dziczyznaa: @Vigo_Von_Homburg_Deutschendorf: @waniliowapokalipsa: ja #!$%@?, typowe wykopki są typowe. To, że wy się musicie ukrywać po piwnicach nie oznacza, iż normalni ludzie również tak żyją. Jakby iść waszym tokiem rozumowania to nie powstawałyby żadne aglomeracje bo każdy by budował dom w odległości odpowiednio dużej żeby sąsiad nie zaglądał do okien xD. Lepiej się kisić w swoim apartamencie 40m2 xD
@qualin: Płotek drewniany spoko, odrobina prywatności chociaż Jak dla mnie te 30 cm/rok to strasznie wolno xD Czułbym się jak w szczerym polu przez kilka lat.

Przyzwyczajony jestem do 2,5 metrowego żywopłotu jaki miałem w domu :P To dopiero był żywopłot.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kardig: ten kiedyś pewnie też taki będzie. Poza tym w ogrodzie siedzi się głównie latem więc jakoś wytrzymam te 3-4 lata zanim tuje urosną.
@qualin: elegancko na tym Rozarium Tuchomskim, chociaż brakowałoby mi garażu aby mozna było pogrzebać przy aucie lub chociaż większa działka od przodu aby je umyć.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ubog: od przodu nie jest źle, u siebie postawie 3 auta, a mam też trochę trawy i drzewek tam. Teraz w nowych etapach jest mniej miejsca, ale dwa auta się zmieszczą więc i umyć się da furkę ;)