Wpis z mikrobloga

Dzisiaj wrzucam do oceny coś, czego dawno już nie robiłem, a mianowicie przysiad high bar.

Po katowaniu low bara i mobilizacji postanowiłem sprawdzić jak po takim czasie pójdzie mi high bar, którego nie robiłem jakieś 3 miesiące. O dziwo nie było tak źle jak myślałem, jednak wzmacnianie core i robienie rozciągania przynosi efekty. Dalej brakuje mi trochę zakresu w stawie skokowym i mam ten sam problem co przy low bar (ciągnie mnie do przodu), ale czuję, że może za jakiś rok uda się doprowadzić to do stanu prawidłowego.

To jest mój ostatni film przed podejściem do rekordów w bojach i realizacji celu jakiego się przed wami zobowiązałem (300kg total). Jeśli nic nie wrzucę to znak, że #!$%@?łem się na przysiadzie, albo przygniotła mnie sztanga przy wyciskaniu, albo pękł kręgosłup przy martwym, ale jak coś to chociaż próbowałem.

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia
  • 9
@no_one6: Nie mam konkretnego planu. Z racji, że mam bardzo ciasne dwójki codziennie rozciągam je statycznie i dynamicznie, do tego robię "third world squat" w różnym rozstawie stóp i standardowe rozciąganie po treningu partii które ćwiczyłem. Staram się też rotować te ćwiczenia, bo zawsze to może "poruszyć" miejsca, których do tej pory nie robiłem.