Wpis z mikrobloga

Problem #neuropa i #lgbt jest taki, że żyjecie w swoich hermetycznych światach i wydaje wam się, że jak oni nabijają się z Dudy to robi to każdy Polak. Tak naprawdę zagrywka LGBT to przemyślany ruch, gdyż Polacy są o wiele mniej tolerancyjni niż wierzą w to bogate dzieciaci z #warszawa

CBOS w 2019 przeprowadził badanie po nagonce na LGBT i stwierdził:

60% polaków było przeciwko związkom partnerskim dla LGBT - wzrost o 5% od 2017
66% przeciwko małżeństwom osób LGBT - Wzrost o 2%
84% przeciwko adopcji dzieci - tyle samo, ale liczba zwolenników spadła z 11 [2017] do 9 [2020 -> przeszli do nie mam zdania]
67% uważa, że nie powinni publicznie pokazywać swojego stylu życia - wzrost o 5%

Nawet oko.press, którego badania jako jedyne pokazują, że Polacy popierają związki dla LGBT, twierdzi, że większość Polaków źle patrzy na LGBT

prawie połowa uważa, że geje i lesbijki obnoszą się ze swą orientacją seksualną, co trzeci, że obrażają uczucia religijne, co piąty, że chcą krzywdzić dzieci. - Łącznie 61% Polaków skazało jakiś punkt

Badania CBOS - https://www.cbos.pl/SPISKOM.POL/2019/K_090_19.PDF
Oko.press - https://oko.press/61-proc-polakow-ulega-homofobii-geje-chca-krzywdzic-dzieci-obrazaja-wiare-niszcza-rodzine-obnosza-sie/

Więc nie, tolerancja się nie zwiększa, PIS radykalizuje ludzi i pozwala sobie na więcej, a po #wybory prawdopodobnie dociśnie śrubę, jeżeli wygra.

#4konserwy #homoseksualizm #polityka
P.....5 - Problem #neuropa i #lgbt jest taki, że żyjecie w swoich hermetycznych świat...

źródło: comment_15922303228mCKlB7wOumQRhZVnD1T2o.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@Pol12345: Kurdę, mnie to nigdy nikt w takich sondach nie pyta co myślę i za kim jestem ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale zauważyłem wśród znajomych i rodziny, że jednak nie jest tak źle i większość zmieniła stosunek do kościoła/pisu/dudy czy homoseksualizmu
  • Odpowiedz
  • 1
@Kjedne A co nam zrobi niby UE? Śmiało, niech nas wywalą i każdy będzie szczęśliwy. Zobaczymy kto będzie się cieszył jak Polska skieruje się w stronę wschodu :)
  • Odpowiedz
@Pol12345: dodatkowo, największa partia opozycyjna wstydzi się własnych poglądów, miotając się od prostej deklaracji, co dziś u Mazurka osiągnęło chyba już apogeum ( ͡° ͜ʖ ͡°). Wstydzą się już nawet tego swojego legislacyjnego potworka, konceptu związku partnerskiego. Dodatkowy demotywator wyborczy dla zwolenników małżeństw homoseksualnych.
  • Odpowiedz
@Pol12345: aha, czyli mówisz że lewakom coś się wydaje a jednocześnie utożsamiasz wszystkich ludzi, nazwijmy to "tolerancyjnych" z bogatymi dzieciakami z Warszawy? XD ty lepiej sam sobie zadedykuj własny post, bo zarzucasz komuś coś, czego jesteś idealnym przykładem.
  • Odpowiedz