Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ostatnio dużo się mówi o tym jak to polki wolą facetów z zachodu, na głównej był nawet wykop wczoraj bodaj, ze polki wolą włochów, hiszpanów czy ciapaków z pakistanu. Moje pytanie jest takie. Ile znacie kobiet z waszego miasta, z czasów szkoły itd które są w związku z obcokrajowcem? Bo ja zadnej takiej polki nie znam. Nie widuję czegoś takiego na ulicy. Mało tego, znam sporo kolesi z zakolami którzy mają atrakcyjne dziewczyny. Mój kuzyn zakolak ma laskę która wygląda jak kolumbijka, kręcone włosy do ramion, zgrabny tyłek. Zapatrzona w niego jak w obrazek. Poza tym, nawet przyjmując tę narrację, ze kobietom podobają się obcokrajowcy z innych kultur, to jest to naturalne zachowanie. Wyjedzcie gdzieś zamiast siedzieć w piwnicy i odpalcie Tindera w Arfyce czy Azji, będąc zwykłym, białym, polskim zakolakiem, macie gwarantowane kilkadziesiąt par w ciągu tygodnia z czego większość z tych lasek jesteście w stanie namówić na spotkanie. W takiej Rwandzie, Namibii czy Japonii albo Tajlandii, wystarczy kilkanaście minut rozmowy i zawijacie loszkę na hotel.

#tinder #rozowepaski #zwiazki #seks #przegryw #tfwnogf #blackpill #redpill

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ee4d0472d35834c6b87ec60
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[===================.....................] 48% (112zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 1 lat działania AMW!
  • 34
@AnonimoweMirkoWyznania: Czyli to że biały polak się podoba azjatką to nie spoko ale jak p0lka leci na murzyna to spoko ? bo taka jest ogólna retoryka.
Jak p0lka nie ma okazji to nie poleci na murzyna bo nie ma fizycznie jak ale jak tylko znajdzie się orientalny jegomość to zaczynają spermić gorzej niż niejeden męski spermiarz i to tu jest problem

Dla polaka zgrywają księżniczki i ogólnie zdobądź mnie to może,
Mój kuzyn zakolak ma laskę która wygląda jak kolumbijka, kręcone włosy do ramion, zgrabny tyłek. Zapatrzona w niego jak w obrazek.


@AnonimoweMirkoWyznania: Wszystko zależy jaką pełni role. Kobiety potrafią tak udawać że są zapatrzone, że kochaja tylko ze wzgledu na wygode finansową no i dany beciak najlepiej jak jest spokojnym śmieszkiem. A z czadami się prują na boku, znam takie przypadki i śmiem twierdzic że nie są one jakieś super rzadkie
@AnonimoweMirkoWyznania:

A już zupełnie rozdmuchana jest kwestia rzekomego zamiłowanie Polek do ciemnoskórych. Większość woli białych, a nie czarnych czy śniadych.

Tylko dlatego że nie mają ich pod nosem... To jest tak jak z tym że kobieta kocha swojego faceta 6/10 ale jak idzie przystojniak kilka metrów od niej to odrazu zaczynają grzeszyć myślami i chcialyby byc i ruchać sie z takim a o wzbudzeniu zazdrości wśród koleżanek to nie wspomne (
@AnonimoweMirkoWyznania:
Ja kojarzę/znam 2
Oprócz tego kojarzę jednego r#chacza o ciemnej skórze, który mi się wydawał mierny (niski wzrost, kiepski frame, twarz jak już to średnia)
Inny z kolei też jest ciemny, tylko on jest raczej 8/10 (wysoki z dobrą mordą 7/10 przynajmniej). julczyska go podrywały mimo oczów ofiary i tępego wyrazu twarzy (wiecznie otwarte usta)
Z drugiej strony, jeśli dostawałem oznaki zainteresowania (patrzenie się z szeroko otwartymi oczami i otwartymi
@mistrzostwoprzegrywu: aha, ja tez z#ebalem niektore okazje, których bylo w ch... malo. Zeby nie z#ebywac takich okazji jezeli jakies sie przytrafia to trzeba byc oswojony z kobietami, w tym akurat duzo pomogą divy żeby być pewny siebie (doswiadczony jakos) w seksie bo to duzo daje w relacjach damsko meskich
@AnonimoweMirkoWyznania Bo oni się chwytają jakiejkolwiek teorii, która by usprawiedliwiała, że oni dziewczyny nie mają. Więc wkraczają 'obcy', którzy im kobiety zabierają. xD

Btw, jak ktoś jest na tyle pewnym siebie, żeby emigrować do obcego kraju i nikogo tak nie znając zagadywać do ludzi, znaleźć znajomych czy dziewczynę/faceta to znaczy, że i w swoim kraju nie ma problemów psychospołecznych i też by miał znajomych, laskę/faceta i normalne życie.
@AnonimoweMirkoWyznania: Większość lasek lubi egzotykę, tak jak większość factów chce stuknąć azjatkę, czy murzynkę no życie xD Znam z kolei też typiary, które nazwano by hehe rasistkami, bo jak było jakieś towarzystwo erasmusowe, to trzymały się go z dala. Jak koleżanki chciały je zaciągnąć na piwko z jakimś śniadym erasmusem z Niemiec, to odmawiały i mówiły, że nie lubią obcokrajowców i siedziały dalej z nami ¯\_(ツ)_/¯.
ja mialem w klasie w liceum zmieszanego pol chinczyka-polaka i ciapaka.Mieli 0 zainteresowanie,nie ma bycia obcokrajowcem dla twoich oczu ofiary,180cm> oraz malego dymorfizmu twarzy.To dziala gdy obcokrajowiec jest chadem i pOlka ma okazje zasmakowac dobrych genow a nie pOlackich z zakolami i kartoflanym ryjem


@Johnnysinspolscyfani: Mieszaniec się nie będzie cieszył powodzeniem, bo jest wychowany mimo wszystko w polskiej kulturze, jest mniejszy pierwiastek egzotyki.

Ja widziałem erasmusów zakolaków, którzy zaciągali do akademików