Wpis z mikrobloga

Jedna z nowszych, lepiej zrobionych i szerszych ścieżek rowerowych w Rzeszowie a byłem dziś świadkiem jak milicja rozganiała tam kolarzy cyborgów, bo przecież duma kolarza szosowego nie pozwala mu jeździć po ścieżce nawet tej gładkiej jak stół. Niestety bez mandatowo. GARDZE w opór. Ogólnie kiedy bym tam nie przejeżdżał to musi chociaż jeden dzban obok ścieżki jechać.
#rower #rzeszow #dzban #szosa
chosenon3 - Jedna z nowszych, lepiej zrobionych i szerszych ścieżek rowerowych w Rzes...

źródło: comment_1591887725OIs7av8W1SRosAPUy6Fd9L.jpg

Pobierz
  • 167
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Im_from_alaska: Jak ci serio takie fale przeszkadzają, to kup sobie trenażer i jeździł po idealnie równym. Sam tam jeżdżę często i życzyłbym sobie wszędzie takich ścieżek a nie z łączeniami na krawężnikach.
  • Odpowiedz
@chosenon3: pierwsze dwa komentarze i już płacz że c-----e
właśnie dlatego pedalarzy nie warto w ogóle słuchać i nie warto żadnych ścieżek rowerowych budować
to jest taka próżnia we łbie że nawet gdyby na asfalcie były wysypane gwoździe i na każdym skrzyżowaniu stał pluton egzekucyjny i snajperzy na dachach to i tak pojedzie jezdnią
  • Odpowiedz
przecież ta ścieżka jest nierówna jak fale dunaju xD poza tym to jest ciąg pieszo-rowerowy, powodzenia w manewrowaniu między ludźmi przy prędkości 30km/h+


@Im_from_alaska: Nie trzeba jeździć 30+. Samochodem też chciałbym móc wszędzie cisnąć 250km/h, ale ograniczam się do tego, co jest na znakach i / lub tego co jest bezpieczne w danym miejscu i warunkach.
  • Odpowiedz
@Pangia: Hola Hola, ja też jeżdżę rowerem i nie można tak wszystkich do jednego wora pakować. Gwarantuje, że większość jeździ przepisowo to mniejszość odpierdziela taki szajs.

@gzegzolka: Aha czyli samochodem też tam mogę 180 jechać bo prosta?
  • Odpowiedz