Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 791
#boldupy #wtf #oswiadczenie #antynatalizm

Cholera, tego to ja nigdy nie zrozumiem. Osoby niepełnosprawne generujące kolejne osoby niepełnosprawne, które poza paroma wyjątkami "którym się fartnie" będą miały przechlapane od samego startu.

Wiem, że nie mi oceniać wartość życia ludzkiego i jego szczęście, ale jak dla mnie to przejaw skrajnego egoizmu takich osób i pewniego rodzaju wynaturzenia. Ciekawe czy ten bobas w wieku nastu lat podziękuje swoim rodzicom za to że przyszło na swiat spędzając połowę swojego czasu w gabinetach lekarskich z powodu szeregu dolegliwości zdrowotnych.
innigri - #boldupy #wtf #oswiadczenie #antynatalizm 

Cholera, tego to ja nigdy nie z...

źródło: comment_1591784017Rd0H5oqZPHGBwGklIgifEo.jpg

Pobierz
  • 206
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@RandomowyMetal: bronisz mienia osób, które określasz mianem karłów, czwgo te osoby bardzo nie lubią. Chcesz zmieniać świat to zacznij od siebie, później wyskakuj do innych.
  • Odpowiedz
@innigri: Przecież właśnie to, że się pobrali i mogą mieć dzieci znaczy, że koniec końców nie mieli przechlapane i żyją jak normalni ludzie. WTF babo


@Primusek: To co według Ciebie znaczy "mieć przechlapane"? Bo rozumiem, że jak by Ci np. u---------o nogi i spędziłbyś resztę życia na wózku, ale miał żonę i mógł mieć dzieci, to i tak by nie było przechlapane?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Stafford: gdzie ja się odnoszę do wyglądu tych ludzi daj mi chociaż jeden cytat, na potwierdzenie swoich słów. Ja mówię tylko o ich wadzie genetycznej i tego z czym to się ona wiąże.
  • Odpowiedz
@Stafford: nawoływać na ulicy czy co? Co to da? XXI wiek, wiodące zmiany społeczne typu lgbt, rasizm w dużej mierze odbywają się na portalach społecznościowych. Istnieje gdzies rozpiska o czym nie wolno dyskutować w necie i egoistyczny rozpłód jest na pierwszym miejscu?
Ja jestem niezdrową genetycznie osobą. Tak, byłby piękniejszy.
Niech będzie jakiś realny ruch społeczny, parady, referendum, to wtedy się udzielę w potrzebny sposób.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Stafford: jejuu ziomek, ludzi tak dużo pisze ze mimo szczerej chęci dyskusji z każdym, to jest awykonalne, spróbuj odpowiedzieć na ok 100 pytań których ciągle przybywa, a będziesz wiedział o co chodzi. Jakby co to ja nadal mam życie i nie robię tutaj na etat aby wszystko czytać. :p
  • Odpowiedz