Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 791
#boldupy #wtf #oswiadczenie #antynatalizm

Cholera, tego to ja nigdy nie zrozumiem. Osoby niepełnosprawne generujące kolejne osoby niepełnosprawne, które poza paroma wyjątkami "którym się fartnie" będą miały przechlapane od samego startu.

Wiem, że nie mi oceniać wartość życia ludzkiego i jego szczęście, ale jak dla mnie to przejaw skrajnego egoizmu takich osób i pewniego rodzaju wynaturzenia. Ciekawe czy ten bobas w wieku nastu lat podziękuje swoim rodzicom za to że przyszło na swiat spędzając połowę swojego czasu w gabinetach lekarskich z powodu szeregu dolegliwości zdrowotnych.
Pobierz innigri - #boldupy #wtf #oswiadczenie #antynatalizm 

Cholera, tego to ja nigdy nie z...
źródło: comment_1591784017Rd0H5oqZPHGBwGklIgifEo.jpg
  • 206
@onuceSzatana: Spermiarz xD. Jakbyś prześledził mój profil to byś zobaczył, że raczej nie mam nic wspólnego ze spermieniem. Ale w twojej głowie nie można zgodzić się z różową, bo od razu spermię? W trzech zdaniach trzy razy mnie obraziłeś. Nie pozdrawiam, chamie.
@onuceSzatana: Nie, nikogo nie proszę o żadne nudeski. Być może to zdanie, które napisała to trochę taka próba złagodzenia swojej wypowiedzi, co niekoniecznie jest dobre. Bardziej bym szanował, gdyby darowała sobie zwrot o tym, że nie jej oceniać, skoro ocenia. Białorycerzyk to chyba ostatnie określenie, jakim można byłoby mnie określić, naprawdę, więc daruj sobie.
@Jestem_robotem123:

to skoro mają pretensje o to ze ich urodzono to czemu po prostu sie nie zabiją?


"Jak im się życie nie podoba, to zawsze mogą się zabić" - natalistyczny klasyk.

no tym tokiem to 99% nie powinno się rozmnażać


Jedynym słusznym tokiem to 100% organizmów nie powinno się rozmnażać.

Zrozum że nikt nie ma prawa decydować odgórnie o takich rzeczach


Dokładnie, dlatego nikt nie powinien się rozmnażać.

Rozmnażanie wynika z
@innigri: mogło być gorzej, tutaj ludzie cię powyzywają od Hitlera itp, na Instagramie by cię za to zjechano :P nie bez powodu się wyłącza komentarze do filmów, gdzie kobieta mówi o dziecku które ma tę samą chorobę