Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 791
#boldupy #wtf #oswiadczenie #antynatalizm

Cholera, tego to ja nigdy nie zrozumiem. Osoby niepełnosprawne generujące kolejne osoby niepełnosprawne, które poza paroma wyjątkami "którym się fartnie" będą miały przechlapane od samego startu.

Wiem, że nie mi oceniać wartość życia ludzkiego i jego szczęście, ale jak dla mnie to przejaw skrajnego egoizmu takich osób i pewniego rodzaju wynaturzenia. Ciekawe czy ten bobas w wieku nastu lat podziękuje swoim rodzicom za to że przyszło na swiat spędzając połowę swojego czasu w gabinetach lekarskich z powodu szeregu dolegliwości zdrowotnych.
innigri - #boldupy #wtf #oswiadczenie #antynatalizm 

Cholera, tego to ja nigdy nie z...

źródło: comment_1591784017Rd0H5oqZPHGBwGklIgifEo.jpg

Pobierz
  • 206
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Bartholomew: tu muszę Ci przyznać rację, i gościowi co pisał o tym wyżej. Ale jednak nadal mam tą świadomość, że różnimy się od zwierząt, które działają na zasadzie instynktów, czastką pozwalającą oceniać nasze czyny i decyzję pod wieloma względami. Po coś kurna mamy ten neocortex w przeciwieństwie do innych ssaków i to jest to co sprawia, że twój argument jest zarówno świetny jak i do dupy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@Pavulenko: ale pierdoły za przeproszeniem. Nie mam problemu z tym, że osoby niskorosłe (mówisz o szacunku, a tych samych ludzi określasz jako karły? Przecież to określenie pejoratywne, przez tą grupę ludzi bardzo nie lubiane) żyją, ale to że z własnego chcenia skazują na taki sam los swoich potomków. Argumenty typu, inni tej mają źle z innych powodów, nie ma tutaj racji bytu ponieważ odnoszę się do konkretnej sytuacji, więc przestań
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@mrzonek: nie mam takiej mocy i nawet nie myślę o tym w tak sposób. Jedyne co bym chciała to powiedzieć, co wy żeście sobie myśleli?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Never_let_me_go: dokładnie tak dlatego wyżej pisałam o ludziach z fartem. Mnie jako kobietę to mega mocno uderza wiedząc jakim brzemieniem jest odpowiedzialność za istnienie ludzkie.
  • Odpowiedz
@innigri: zapytałam raz moją mamę:
- jeśli zostanę warzywem, dasz mi odejść? wywieziecie na eutanazje do szwajcarii?
- no chyba oszalałaś
- nawet jesli bedzie istniało prawdopodobienstwo że jestem swiadoma i uwięziona?
- medycyna się rozwija, nie gadaj głupot
- a gdybys ty zostala warzywem, to jaka jest twoja wola? powiedz na wszelki wypadek. Czekac na jakies
  • Odpowiedz
@kopszmercen: To jest straszne ze względu na sposób wykonania, wszelkie poprzednie takie akcje też, ale gdyby to była humanitarna czystka miałaby sens w dłuższej perspektywie i mówię to jako osoba z chorobą genetyczną.
  • Odpowiedz
@innigri: "sugeruje trochę pobyć z dziećmi niepełnosprawnymi i jego rodzicami, abyś zyskał trochę wiedzy o świecie."

Niby tak. Ale problem jest taki, że często i wśrod doświadczonych pracowników jest spory odsetek psychopatów i mają to wszystko w dupie / czerpią korzyści, po prostu dobrze się maskują.

Normalny człowiek usłyszy nawet wzmiankę to zrobi research i zmieni
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Never_let_me_go: ale po co widzieć los "efektu spontanicznej miłości" jak można się karmić procentem histori o szczęśliwych ludziach niepełnosprawnych, zapomniajać o tych dla których życie z chorobą jest ciągnącym się koszmarem i przykrą koniecznością. I jeszcze obrońcy bedą się tu powoływać na człowieczeństwo i empatię.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@zestolicy: no ok, masz prawo myśleć według własnych kategorii, ale powiedz mi co sprawia że dajesz taki osad? Nie to że czuję się skrzywdzona, ale lubię konkrety, a nie jakieś wypluwki myślowe.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 35
@mlesz: odebranie im wszystko co ludzkie bo nie mogą mieć kaszojada xd życie nie polega tylko na ruchaniu i rozmnażaniu. Zrozum, że to co mają ci ludzie to błąd genetyczny, który jak idioci powielają. Nie ma żadnej potrzeby by mieć dzieci, oni robią to tylko i wyłącznie dla swojego egoistycznego zaspokojenia, bo chcą mieć życie jak w tv. W naturalnym środowisku nie przetrwaliby nawet dnia i nawet nie mieli by
  • Odpowiedz
@innigri: To co powiesz o przegrywach z wykopu? przecież to gorzej niż Państwo ze zdjęcia, oni są szczęśliwą rodziną, mają pewnie w dupie twoje zdanie jak i wszystkich innych, pewnie pracują, korzystają z życia a na wykopie 99% osób to zawistne małe zwisy, które niczego poza wyjściem do kuchni bo matka zrobiła zakupy nie osiągnęli xd
  • Odpowiedz