Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 791
#boldupy #wtf #oswiadczenie #antynatalizm

Cholera, tego to ja nigdy nie zrozumiem. Osoby niepełnosprawne generujące kolejne osoby niepełnosprawne, które poza paroma wyjątkami "którym się fartnie" będą miały przechlapane od samego startu.

Wiem, że nie mi oceniać wartość życia ludzkiego i jego szczęście, ale jak dla mnie to przejaw skrajnego egoizmu takich osób i pewniego rodzaju wynaturzenia. Ciekawe czy ten bobas w wieku nastu lat podziękuje swoim rodzicom za to że przyszło na swiat spędzając połowę swojego czasu w gabinetach lekarskich z powodu szeregu dolegliwości zdrowotnych.
innigri - #boldupy #wtf #oswiadczenie #antynatalizm 

Cholera, tego to ja nigdy nie z...

źródło: comment_1591784017Rd0H5oqZPHGBwGklIgifEo.jpg

Pobierz
  • 206
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@synbozy777: poczytaj o chorobach współistniejących przy niskorosłości a zrozumiesz, że nie tylko mogą narzekać ze to, że nie sięgają do wysokich półek.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Logytaze: jego żona też jest niskorosła? Nie, dlatego przekazanie wadliwego genu, było znacznie niższe niż w przypadku osób do których się odnoszę w poście. Dla nich urodzenie dziecka zdrowego to kwestia cudu.
  • Odpowiedz
@mlesz:

Sugerując osobom z niepełnosprawnością żeby się nie rozmnażały odbierasz im wszystko co ludzkie


Typowy przedstawiciel superrior gatunku ludzkiego, który nawet nie wie, że możliwość rozmnażania się dotyczy wszystkich organizmów
( ͡
  • Odpowiedz
@innigri: 19 minuta z kawałkiem invaliduje wszystko co powiedziała w zasadzie, dalej mi się nie chce. Starsi odchodzą spokojnie i nie cierpią, jasne. Jeszcze #!$%@?, że jest religijna, że odchodzą "do lepszego wymiaru", bardzo szkodliwe w XXI wieku głupoty. Babka zbyt pasywna i pobłażliwa w momencie po zgonie, kiedy to rozpłodowcom wypadałoby wbić te szpilę, żeby coś wynieśli na przyszłość, to nie czas na pocieszanie i #!$%@?, że nic się
  • Odpowiedz
@Pavulenko:

kazde zycie to egoizm, kazde dzieci cierpia niewazne czy zdrowe czy chore, zycie opiera sie na bolu i cierpieniu

ludzie umieraja i cierpia

choroby sa nieuniknione

Kazdy czlowiek na cos kiedys
  • Odpowiedz