Wpis z mikrobloga

Najbardziej lubię, jak 90% wykopków gardzi tatuażami jakby dalej żyli w komunie xD Najlepiej widać to pod zdjęciami wytatuowanych kobiet. I jeszcze te określenia w stylu 'ale brudna', 'brudnopis', 'pobazgrana', ' trzeba wyszorować pumeksem' są krindżowe i obrzydliwe. Młode chłopy, a brzmią jak rasowe janusze. Ba, gorzej! Jak te słynne stare babcie "maryhuanen? po co to komu". Wyobrażam sobie jak taki samiec alfa z wykopu, pisząc komentarz 'fuu ale pobazgrana' zakłada wieczorem swoje skórkowe buty z CCC, koszulkę RMF FM i spodnie regular z bazaru i idzie bajerować PRAWDZIWE kobiety, wiecie, takie niepobazgrane, oczywiście dziewice bo jak to tak XD #heheszki #takaprawda #tatuaze
Pobierz
źródło: comment_1591523946e7xuxiqxoUwGYZzk8kr0CN.jpg
  • 206
Tatuaże to jest po prostu dowód infantylizmu - dobre tylko dla ludzi niedojrzałych emocjonalnie.
Kto zdrowy na umyśle i dojrzały potrzebuje na siłę "upiększać" swoje ciało? albo wręcz traktować swoje ciało jak notes? kto potrzebuje wypisywać na swoim ciele jakieś truizmy i deklaracje światopoglądowe? Po co komuś dojrzałemu, komuś kto zna swoją wartość, taka ostentacyjność?
@sir_nietzsche a niech się tatuują jak chcą, mój prywatny niebieski też chce się wytatuować i to jego sprawa. Mi się ta estetyka, zwłaszcza u kobiety, zupełnie nie podoba, jeszcze z taką karynska morda jak pic rel. Dla mnie kobieta powinna być dziewczęca i delikatna i mam prawo mówić, że w większości przypadków tatuaże są brzydkie, tak samo jak Tobie ma prawo się to podobać.
@Towarzysz_Szmaciak: zwłaszcza ludzie którzy mają tatuaże w niewidocznych miejscach, ubieranie się schludnie, zakup dobrego samochodu to też według Ciebie mentalny ehshibicjonizm? Przecież można ubrać byle co i pojechać rowerem. Sam wolałbym mieć kobietę bez tatuaży niż z ale nigdy nie zrozumiem dorabiania jakiejś ideologii do tego bo ktoś się pomazał tuszem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sir_nietzsche: ale powiedz mi po co? ja na takie coś nie mogę patrzeć, ta kobieta jest OHYDNA, po prostu OHYDNA. Nie mam innego określenia. Po co sobie szpecić ciało? Co tam jest wogóle pokazane? Cieszy mnie, że są na świecie kraje - jak np. Japonia, gdzie na plaży mając tatuaż możesz być uważany za osobę z któregoś z japońskich gangów. Tam nie nosi się tatuaży.
Ja najzwyczaniej na świecie nie wiem
@sir_nietzsche: zasady moralne to rzecz abstrakcyjna i mętna, ale krętki kiły widać wyraźnie pod mikroskopem
styl życia zostawia dozgonny ślad, a statystycznie loszka z podziaranymi rękami jest wielokrotnie more likely to have STD, bo statystycznie częściej byla involved into ruchanie się z neopatosebami pod wplywem benzo, niż normalne piwo ze sokiem bez żadnych udziwnień na ciele