Wpis z mikrobloga

Najbardziej lubię, jak 90% wykopków gardzi tatuażami jakby dalej żyli w komunie xD Najlepiej widać to pod zdjęciami wytatuowanych kobiet. I jeszcze te określenia w stylu 'ale brudna', 'brudnopis', 'pobazgrana', ' trzeba wyszorować pumeksem' są krindżowe i obrzydliwe. Młode chłopy, a brzmią jak rasowe janusze. Ba, gorzej! Jak te słynne stare babcie "maryhuanen? po co to komu". Wyobrażam sobie jak taki samiec alfa z wykopu, pisząc komentarz 'fuu ale pobazgrana' zakłada wieczorem swoje skórkowe buty z CCC, koszulkę RMF FM i spodnie regular z bazaru i idzie bajerować PRAWDZIWE kobiety, wiecie, takie niepobazgrane, oczywiście dziewice bo jak to tak XD #heheszki #takaprawda #tatuaze
Pobierz
źródło: comment_1591523946e7xuxiqxoUwGYZzk8kr0CN.jpg
  • 206
@sir_nietzsche niech sobie ludzie malują na ciele co chcą. Ich życie ich sprawa.
Ale nie możesz odmówić mi prawa do opinii.
Najzwyczajniej w świecie mi się to nie podoba, w życiu bym sobie czegoś takiego nie zrobił, nie wziąłbym za żonę kobiety wytatuowanej.

Ba, ludzi z widocznymi dużymi tatuażami uważam podświadomie za jakichś "gorszych".
Tak, że powiedzmy jak tam szukał pracownika do swojej firmy i miał do wyboru osobę wytatuowana i czystą
@sir_nietzsche: z reguły im więcej tatuaży tym dziewczyna bardziej #!$%@?. Są wyjątki? Na pewno. Czy mi się chce to sprawdzać w każdym przypadku? nie, życie za krótkie, ryzyko zbyt duże.

A co do gustu: robiono nieraz badania i większość facetów mówi, że tatuaże nei dodają dziewczynom atrakcyjności, w najlepszym wypadku są im obojętne. (W drugą stronę jest odwrotnie, podnoszą atrakcyjność facetów względem płci przeciwnej).
@sir_nietzsche: W Biblii, w prawie Mojżeszowym Bóg zakazał Izraelitom robienie tatuaży by odróżniali się od innych ludzi czczących innych bogów.
W dzisiejszym świecie jest podobnie.
Przykładowo w Japonii każda osoba z tatuażem jest postrzegana jako członek mafii. Tatuaż jest znakiem znakiem rozpoznawczym - definiuje grupę społeczną do której należysz.
Na całym świecie jest podobnie.
U nas w Polsce karyna, sebix, puste lale, influencerzy oraz przestępcy i bandyci mają tatuaże.
Porządni ludzie