Wpis z mikrobloga

uważam że osoby ze stwierdzonymi lekami, fobia społeczną itd. pewnie mogą się po cichu dogadać z prowadząca by tego nie robić.


@YodaMonster: yhm, już widzę jak osoba z fobią społeczną proaktywnie idzie przed rozpoczęciem roku do prowadzącej powiedzieć "proszę mnie nie zmuszać do publicznego śpiewania". Z serii #shitwykopsays , przecież tacy ludzie boją się zapukać do pokoju prowadzącego żeby zapytać o wynik egzaminu a co dopiero jakąś dziwniejszą sprawę.

#!$%@?ąc od
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@henryk_saniewski: jakaś chora na głowę babka, weźcie to ścigajcie, to jest patologia i zachowania odpowiednie dla przedszkola może a nie dla dorosłych ludzi, którzy są na STUDIACH WYŻSZYCH.
Chociaż zawsze można zaśpiewać RKS huwdu do utraty tchu albo nagły atak spawacza i podeprzeć się prawem cytatu. Myślę, że szybko by entuzjazm opadł.
Jak czytam te jęki, to na miejscu wykładowcy wprowadziłbym jasną zasadę: spóźniłeś się, to idź w chooj i nawet nie wchodź na aulę. Tak się załatwia sprawy z dorosłymi ludźmi. Kto nie wskoczył, ten nie jedzie i nikt się nie będzie rozdrabniał.
Poza tym: przecież "studencki kwadrans" nigdy nie oznaczał, że studenci mogą się spóźniać. Cóż za cudaczna interpretacja.
#!$%@?; kiedyś mieliśmy na uczelni więcej kindersztuby.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@henryk_saniewski: ta babka to jedna sprawa. Ale studenci, dorośli ludzie z maturami, którym się NALEZY 15 minut spóźnienia to jakiś absurd.

Powodzenia w prawdziwym życiu. Myślę że mało kogo będzie obchodziło czy autobus się spóźnił albo czy poranne sranie ci się przedłużyło
@henryk_saniewski: Ale mnie #!$%@?ą takie ekstrawertyczne, krejzolskie, cool, szalone akcje. Ktoś zamiast zaśpiewać, powinien się rozryczeć, bo nie wiem, właśnie mama mu umiera i jakoś nie ma nastroju na małpie figle przed zbieraniną przypadkowych osób to może wtedy by dotarło, że ludzie są różni.
@henryk_saniewski: Nawet nie #!$%@? mnie zachowanie tej wykladowczyni bo jedynie bawi.
#!$%@? mnie zachowanie natomiast tych #!$%@? studenciakow co to moga zrobic wszystko, nawet sie publicznie upokorzyc bo Pan/Pani PROFESOR DOKTOR PO REHABILITACJI tego chce XDDDDDDDDDDDDDDD
Jestescie smieciami, tfu #!$%@?. #!$%@? bez godnosci.
Mastah1 - @henryk_saniewski: Nawet nie #!$%@? mnie zachowanie tej wykladowczyni bo je...