Wpis z mikrobloga

#donislawdev <-- Obserwuj
Wystartowałem niedawno z blogiem na temat GameDevu, obrałem sobie za cel publikowanie zysków/statystyk z moich gier przeglądarkowych + mobilnych. No a w przyszłości opublikowanie statystyk z mojej gry na PC (no w sumie muszę ją najpierw stworzyć( ͡° ʖ̯ ͡°)). Może kogoś zainteresuje taka tematyka:
Mój Blog

Wcześniej publikowałem swoje wpisy na różnych stronach, jednakże postanowiłem wszystko zebrać w jednym miejscu, poprawić + zaktualizować + dodać/dodawać nowe rzeczy. Na blogu dziele się informacjami na temat liczby pobrań moich gier (Google Play, Amazon Store, App Store, itch.io), informacjami na temat zysków (Unity Ads, Chartboost, Kongregate, Crazy Games) i w sumie pada też tam masa różnych innych danych. Jeśli ktoś obserwuje mój tag, to wie, iż tworzę grę o Yerba Mate, co do Tycoona o Yerba Mate, to pracę nad nim wciąż trwają, wkrótce podam więcej informacji( ͡° ͜ʖ ͡°). Troszkę osób pytało się, jak wyglądają obecnie statystyki moich gier, dlatego na blogu zdecydowałem się na statystyki z gry miesiąc po wydaniu + statystyki po paru latach. Na ten moment baza wpisów jest skromna, zawiera tylko 8 wpisów, jednakże mam plany na ekspansje (miałem też plany na kanał na YouTube, ale to już bardziej taka odległa przyszłość).

*Jestem amatorem, nie jest to blog profesjonalisty.
Nie wrzucam znaleziska, jeśli ktoś chce dodać link jako znalezisko, to nie mam nic przeciwko.

--------------------------------------------------ZAINTERESOWANY? OBSERWEUJ----------------------------------------------
Zapraszam do obserwowania tagu #donislawdev co jakiś czas, będą ukazywać się pod nim kolejne podsumowania gier + kolejne projekty, oraz do:
Lista<--- Zapraszam (Wołanie do statystyk z moich gierek, premier moich gier, beta/alpha testy, bez spamu, jest to lista wołania, wystarczy się zapisać). Warto też obserwować moją osobę na Wykopie.
Facebook <---
sprawdź**
Twitter
Newsletter (bez spamu, ważne info i informację o premierach gier).
Discord o mojej przyszłej grze i yerba mate

#gamedev #gry #android #ios #chwalesie
DonislawDev - #donislawdev <-- Obserwuj
Wystartowałem niedawno z blogiem na temat Ga...

źródło: comment_15908276411TGiQU0PwXIUoDeMHoaVV1.jpg

Pobierz
  • 6
@DonislawDev: bardzo smakowita dawka sporego doswiadczenia, juz na start micha mi sie cieszy jak zobaczylem tytul newsa z tyloma grami wydanymi na platformy sklepowe. Zaraz biorę się do czytania.

Widzę, że robisz teraz podejście do większej produkcji, Yerba tycoon, fajno. Masz jakiś plan na komercjalizacje tej produkcji? Domyslam sie, że wersja PC nie będzie ozdobiona jedynie reklamami, ale pojdzie pewnie na steam? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@suweren_87:
Gierka będzie płatna, bez reklam. Pomysł reklam przy Tycoon odpadł na starcie.
Wydaję na steam. Itch io I inne. Na blogu oczywiście też wpadną dane( ͡° ͜ʖ ͡°). Dużo roboty z grą, więc niewiadomo kiedy wydam( ͡° ͜ʖ ͡°)