Wpis z mikrobloga

@BezKrakaNiePograszMakaroniarzu: właśnie to jest dobry opis, bo wylistowała SWOJE cechy, a nie wymagania. Taki powinien być każdy opis. Dla mnie dyskwalifikacja bo ma gówniaka a ja po prostu nie lubię gówniaków, brzydzę się nimi i nigdy nie chcę mieć. Ale tylko dlatego. Gdyby nie to, to bym dał w prawo.
  • Odpowiedz
@MasterVegito: Kolego, nawet poprawnie pisać nie umiesz i gadasz coś o chodzeniu do szkoły. Rzucasz swoją tezę o przewadze mentalnej kobiet nad mężczyznami, mimo że jest to mocno zależne od jednostki. Zakładasz, że jest to największa racja, bo jest twoja i do tego co chwilę rzucasz jakieś komentarze atakujące. Cóż, grunt, że myślenie jest twoją mocną stroną.
  • Odpowiedz
@Fattig: No, dzisiejsi mężczyźni mają więcej cech kobiecych niż kobieta nie raz, fakt, masz rację. To takie p---y w większości że nawet swojego zdania nie mają i poświęcą wiele byleby dostać się do majtek :). Nijak jednak nie obaliłeś mojej tezy tylko napisałeś jakiejś g---o o interpunkcji bo sam nie masz argumentów.
  • Odpowiedz
@MasterVegito: nie chciałem nawet jej obalać, bo sam nie jestem do końca przekonany, kto jest mocniejszy mentalnie. Chciałem tylko zwrócić uwagę, że to nie jest zero-jedynkowe.
  • Odpowiedz