Wpis z mikrobloga

Nie oszukujmy się, na 100% otrzymuje tam dużo atencji


@Harmonia: nie używam Tindera ale ostatnio mignął mi gdzieś artykuł, że to statystyczna prawidłowość tego serwisu.

Opisując swoje potrzeby już na starcie zaznacza, że nie poszukuje byle
  • Odpowiedz
w takim razie nie wspominałaby o tym, że chce tylko by to robiła.


@Harmonia: a bierzesz pod uwagę, że ze względu na wiek dziecka, może to być aktualnie niemożliwe/bardzo utrudnione, natomiast w perspektywie kilku lat o wiele bardziej realne?

Ewidentnie szuka sponsora


Ewidentnie jesteś przewrażliwiony na tym punkcie. Być może szuka, a być może nie.
  • Odpowiedz
to chyba dzieciaka nie zrobiła w wieku 16 lat. No sorry jak ktoś ma takie marzenia to je realizuje od razu. Ona studiów nie robiła, więc miała czasu dużo


@Harmonia: nie napisała ile dziecko ma lat, wszystko to gdybanie. Być może jest tak jak piszesz, a dziewczyna wymyśliła obiektywnie sympatyczny opis, żeby zyskać atencję, a być może jest faktycznie sympatyczną osobą, która miała w życiu "pod górę". Obie opcje są
  • Odpowiedz
@BezKrakaNiePograszMakaroniarzu: co #!$%@?? to ukończenie studiów to jest jakieś osiągniecie dzisiaj gdzie każdy dałn jest w stanie je skończyć bo są na tak #!$%@? poziomie? i to jeszcze w polsce? XDDD oczywiście że w takim przypadku zrobienie gówniaka to jest coś więcej wartościowego i osiągalnego, nie rozmieszaj ludzi na wieczór XD
  • Odpowiedz
@Wykop24h:

czy widzicie coś w tym złego że laska ma dziecko ale z np nie odpowiednim ojcem

Tak. Tyle osób mówi ( a zwłaszcza różowe), że kobieta mus się pilnować z wyborem partnerem, bo to ona będzie w ciąży, urodzi dziecko i będzie się nim opiekować. To jak zaszła w ciążę z typem, który ją zostawił, to można przypuszczać, że jej życiowe wybory były co najmniej wątpliwe. Ludzie nie zmieniają
  • Odpowiedz
ale jak zrobiła dzieciaka w młodym wieku to i tak patologia.


@Harmonia: o popatrz, moja sąsiadka zza płotu w wieku 24 lat miała już troje dzieci i pewnie do tej pory nie zdaje sobie sprawy z tego, że jest patologią. Z prawdziwą patologią mam do czynienia codziennie w robocie i uwierz mi, posiadanie dziecka w młodym wieku może w tej kwestii świadczyć o wszystkim i o niczym.
  • Odpowiedz