Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Lonate: serio?
Ja chyba nie pasuję do tego świata.
Mam 20+ lat, jednego partnera (zarazem pierwszego) od ponad 5 lat i nie wyobrażam sobie grzmocić się z kimś innym w ogóle XD
Podejrzewam, że słabo czułabym się z tym, że mój facet miał inną przede mną, a co dopiero taką ilość.
Mam nadzieję, że nie będę musiała tego doświadczać i jednak całe życie będę się kochać z tym jednym właśnie.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Lonate: serio?

Ja chyba nie pasuję do tego świata.

Mam 20+ lat, jednego partnera (zarazem pierwszego) od ponad 5 lat i nie wyobrażam sobie grzmocić się z kimś innym w ogóle XD

Podejrzewam, że słabo czułabym się z tym, że mój facet miał inną przede mną, a co dopiero taką ilość.

Mam nadzieję, że nie będę musiała tego doświadczać i jednak całe życie będę się kochać z tym jednym właśnie.

@
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Thachi: No kurde xD mój facet ma być mój a nie jakiś używany. Jeszcze gdybyśmy poznali się później, gdyby przede mną kogoś miał, jedną, dwie to jakoś może bym przeżyła, bo wiadomo, że są różne sytuacje, ale nie kuhwa 30 XD
To już można z prostytucją porównywać. W każdym wieku. Nawet jak ktoś ma 60 lat i 30 bolców na koncie to dużo za dużo
@Agatk to nie dużo i osobiście lubię świadomość, że kobieta miała kilku partnerów. Ale fakt jest taki, że pewnie większość facetów jest bardzo daleko od tej liczby i zazdrości ¯_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wap30: Ale kombinujesz... Przecież to proste, faceci którzy sami mają wiele partnerek mają to w dupie. To przeszkadza tylko zakompleksionym przegrywom, bo wkurza ich że kobiety mogą sypiać z kim chcą a oni nie, więc niech sobie mają "kryteria" tylko czemu ktoś miałby się nimi przejmować jak żadna laska i tak nie jest nimi zainteresowana? ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RubinWwa: I tu się mylisz. Tacy kolesie mają to w dupie, a jeśli już to wybiorą laskę która jest zajebista w łóżku a nie jakąś kłodę.
Ty sobie przekładasz to co Ty, ze swoim kompleksem incela być wybrał gdybyś miał wybór. Normalny facet ma wywalone.
@Corranh: I tu się mylisz. Tacy kolesie nie mają tego w dupie, a jeśli już to wybiorą laskę która jest do wychowania w łóżku a nie jakąś przechodzoną ze swoimi preferencjami po kolesiu który ja kiedys rzucil.
Ty sobie przekładasz to co Ty, ze swoim kompleksem incela być wybrał gdybyś miał wybór. Normalny facet nie chce szmaty na życie, tylko do poruchania raz.
Śmiałem się z przegrywow których niemiłosiernie dupa piecze, że laska śmie uprawiać seks, a sami tasują się do jakiś chadow, którzy zaliczają pannę za panną.


@venividi: najdurniejszy argument w historii calej tej dyskusji, gratuluje.
Chadowi nalezy sie ogromny podziw, bo potrafi zaliczyc ogromna ilosc lasek, potrafi UWIESC wiele kobiet, co jest ekstremalnie trudna sztuka jaka nie posiada 99.99% populacji meskiej.

Laska zeby uprawiac seks z losowym kolesiem wystarczy ze zapyta, nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RubinWwa: No tak średnio się mylę bym powiedział. Jestem takim facetem (poza wzrostem :p), mam takich kolegów. Wszyscy mamy to gdzieś. Byłem ze "szmatami", byłem z cnotkami, różnica jest jedna. Szmaty są lepsze w łóżku, a cnotki zakompleksione i #!$%@?ące. Z grubsza, bo od wszystkiego są wyjątki.
@Corranh: Ten argument jest tak niewyobrazalnie kretynski ze az nie wierze ze to napisales xDDDD
Po pierwsze, nie jestes takim facetem, twoi koledzy tez tacy nie sa, twoje subiektywne pojedyncze doswiadczenie nie jest zadna zasada, to co ty sobie tam przezyles i poznales to sa wlasnie wyjatki, a przytlaczajaca wiekszosc jest inna, i opieram to na badaniach i statystykach a nie na deklaracjach wyjetych z dupy, pozdrawiam
R.....a - @Corranh: Ten argument jest tak niewyobrazalnie kretynski ze az nie wierze ...

źródło: comment_1590478717hIjxkHAlSRoANxL1S6FHss.jpg

Pobierz