Wpis z mikrobloga

@agaja: Ale on moze byc nawet bezdomnym menelem albo prezydentem mongolii, to nie ma znaczenia, jesli jego argumentem sa jego deklaracje ktorych nie da sie udowodnic, to nie jest to zaden argument, no ludzie.
Ja tez jestem przystojnym wysokim ogarnietym kolesiem, uzywalem sobie pare lat na szmatach, slub wzialem sobie z dziewica i jestem przeszczesliwy i jest idealnie, no i co, to jest jakis argument? Nie. Argumentem sa fakty, dowody
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RubinWwa: Argument był pół żartem.

Gówno wiesz o mnie i moich kolegach jak Ci już napisała koleżanka @agaja
Jak na średnią wykopową to i moje ogarnięcie życiowe i zarobki są #!$%@? pod sufit, ale za to. Mam 170 cm wzrostu, więc spokojnie, nie jestem "takim facetem" bo przecież każdy przegryw wie że to skreśla na dzień dobry ¯\_(ツ)_/¯
Wierzyć nie musisz, żyj sobie w swojej banieczce, w której te "złe", rozwiązłe kobiety zostaną sprawiedliwie ukarane przez pogardę ze strony facetów o
  • Odpowiedz
@Corranh: O czym ty bredzisz przegrywie, wymyslasz jakis #!$%@?, co mnie obchodza te twoje historyjki? Ty zyjesz w jakiejs swojej banieczce, co wszystkie statystyki ci udowadniaja. Nie wypisuj juz kim jestes, bo serio nie jest zaden argument, jest to zwyczajnie zenujace

Twoje statystyki równie dobrze można wytłumaczyć tym że atrakcyjni, ogarnięci ludzie mają więcej opcji co przekłada da się zarówno na ilość partnerów


XDDDDD no tak jak znajdziesz milosc zycia to przeciez ja rzucasz bo pojawia sie nowa losowa osoba
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RubinWwa: I co się tak gorączmujesz? ;)
I jeszcze przegryw od przegrywów wyzywa, nie dostałeś nowych wytycznych? Przecież wy teraz jesteście z siebie dumni :p

Żeby być rozwodnikiem to najpierw w ogóle trzeba się żenić. Zdradzę Ci jeszcze jedno, bardzo wielu wtopiło w nawet kilka rozwodów po kolei (i to ogromnym kosztem), bo po prostu nikt normalny nie siedzi za statystykami i nie liczy byłych partnerów żeby zdecydować czy się zakocha w tej czy innej osobie, ale życie wygląda tak że jak masz ładną żonę, z bogatym życiem towarzyskim i własną firmą, to szansa że kogoś spotka kiedy między wami będzie źle jest sporo wyższa niż kieyd masz jakąś brzydką, zmęczoną życiem kurę domową. Tylko że to marne pocieszenie.

masz jakikolwiek dowod na to
  • Odpowiedz
Laska zeby uprawiac seks z losowym kolesiem wystarczy ze zapyta, nie ma tu mowy o zadnym misternym uwodzeniu, umiejetnosciach, skutecznosci, nawet najbrzydsza laska moze miec seks na zawolanie z jakims typem napalonym.


@RubinWwa: ?? hmm ciekawe, skad to mozesz wiedziec? Bo przegrywy tak napisały? Nie wyobrażam sobie, żeby jakby byla laska brzydka, to normalny koles by chcial ja bziknac, ale nie jakis przegryw, czy osoba sfrustrowana seksualnie. Jak dziewczyna jest
  • Odpowiedz
Zdradzę Ci jeszcze jedno, bardzo wielu wtopiło w nawet kilka rozwodów po kolei (i to ogromnym kosztem), bo po prostu nikt normalny nie siedzi za statystykami i nie liczy byłych partnerów


@Corranh: No tak robi debil, a nie ogarniety facet, ogarniety bierze dziewice i sie z nia nie rozwodzi, jak pokazuje statystyka, z czym ty masz jeszcze problem? Ty nie pisz jak wyglada zycie bo to sa jakies twoje dziwne wyobrazenia o zyciu a nie fakty, swiat sie nie dzieli na brzydkie zmeczone kury domowe i ladne zony z bogatym zyciem towarzyskim czlowieku, ty nie umiesz zupelnie sklecic argumentu ktory ma najmniejszy sens, wypisujesz jakies #!$%@? na poziomie grazynki ktorej costam sie wydaje ze ksiadz to porzadny jest a piosenkarze to lenie i zboczency bo ona w gazetce kolorowej tak przycztala wiec TAK JEST I KONIEC.

Tak, mam. Każde społeczeństwo, które się bogaci jednocześnie się liberalizuje.Widać to również w Polsce. Różnica między Polską A i B też pięknie to pokazuje. Ilość związków, oraz ogół poglądów ludzi na świeczniku biznesmenów, celebrytów, polityków znacząco odbiega od tradycyjnego modelu rodziny na wsi we wschodniej Polsce. Statystyki obecności w kościele, poglądów na temat aborcji czy związków partnerskich
  • Odpowiedz
?? hmm ciekawe, skad to mozesz wiedziec?


zaloz sobie konto na tinderze jako kobieta i jako facet, zobaczysz i zrozumiesz, jeszcze malo o swiecie wiesz

Nie wyobrażam sobie, żeby jakby byla laska brzydka, to normalny koles by chcial ja bziknac,


xDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@Corranh: uważasz że mężczyźni atrakcyjni dla kobiet nie mają kryteriów i biorą "co leci", łącznie do dłuższych związków? Przecież to nawet brzmi jak kompletna bzdura, i oczywiście nią jest. Masz tak samo ograniczony światopogląd co te przegrywy
  • Odpowiedz
@Wap30: przeciez on nie ma pojecia o czym mowi, pisze takie typowe #!$%@? samca beta co kiedys mu dala jakas przechodzona laska i teraz dorabia do tego epokowego wydarzenia dorobil teorie ktore nie maja zadnego pokrycia w rzeczywistosci, wlasciwie to jest dokladnie odwrotnie jak mu sie wydaje xD
  • Odpowiedz
@sp0ngelele: nie sa zdrowi psychicznie po avatarze, aha, dziekujemy za diagnoze panie psychiatro xD
no jesli myslisz ze przecietny facet odmowilby niezobowiazujacego seksu brzydkiej kobiecie no to nie wiem, zyj sobie dalej w swoim swiecie, rynek relacji damsko meskich bedzie dla ciebie ciezkim szokiem jak skonczysz juz te 16-17 lat.
  • Odpowiedz
@RubinWwa: ja nie pisze o dowodach.
Czytaj proszę.
Zapytałam, skąd masz pewność, że nie jest tym, za kogo sie przedstawia - bo to napisałeś.

Ja nie twierdzę, że Ty kimś jesteś bądź nie.
Natomiast Ty caly czas nie odpowiadasz na moje pytanie.
  • Odpowiedz
@agaja: Stad ze nie przedstawil zadnego dowodu, ty rozumiesz jak dziala pewnosc ze cos czyms jest? Podpowiem ci - jest dowod na to.
Jesli nie ma dowodu - ta rzecz jest nieprawdziwa. Jesli bedzie dowod - jest prawdziwa.
Rozumiesz juz? Serio to jest dla ciebie az tak trudne? Nie dociera to do ciebie?
  • Odpowiedz
@RubinWwa: to raczej do Ciebie nie dociera, że Twoje zdanie na czyjs temat nie jest wyrocznia.
I ja tu gościa nie bronie, żeby nie było, natomiast wielokrotnie na wykopie widzialam wpisy jak Twoje pt."Na pewno nie jesteś...." xD i to bez prosby o te twarde dowody xD
I po prostu to mnie rozwala.
Ale widzę, że nadal nie rozuniesz o czym pisze, więc tyle ode mnie.
  • Odpowiedz