Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wap30: Uważam że mają całą masę kryteriów, ale seks jest dla nich normalną sprawą (w przeciwieństwie do zakompleksionych przegrywów) więc patrzą w tej kwestii na dopasowanie preferencji a nie jakieś cyferki. Ostatni raz miałem problem z tym że dziewczyna była bardziej doświadczona ode mnie jak miałem 17 lat i zero doświadczeń pomimo usilnych prób. Mogę sobie tylko wyobrażać co bym czuł gdyby nic się w tej kwestii nie zmieniło przez kolejnych
  • Odpowiedz
@agaja: Ale jakie moje zdanie???? Co ty bredzisz czlowieku, ja pytam o dowod, ty wiesz co to sa dowody wogole? Gdzie tu jest moje zdanie? Ty myslisz ze stan faktyczny to jest jakas kwestia opinii? Przeraza mnie ludzka glupota na tym portalu w szczegolnosci.
  • Odpowiedz
Jeżeli jest odwrotnie, to czemu to Ty jesteś sfrustrowany i wylewasz swoje żale w necie?


@RubinWwa: co ty pieprzysz czlowieku, rozumiem ze sie zblazniles i wyszedles na debila, ale juz nie musisz wypisywac swoich projekcji.

Przecież chyba nie możesz narzekać na brak zainteresowania tych wszystkich dziewic samcu alfa :)


A gdzie ja napisalem ze mam wiele dziewic? Az tak cie piecze pupa ze musisz zmyslac?

Zawsze sobie możesz znaleźć badanie pod
  • Odpowiedz
Ostatni raz miałem problem z tym że dziewczyna była bardziej doświadczona ode mnie jak miałem 17 lat


@Corranh: to fajnie że tak miałeś i masz takie podejście. Nie wiem ile lat masz teraz, ale jeżeli ponad 17 to najwyższy czas żebyś się dowiedział że nie wszyscy są twoimi klonami, mają czasem inne podejście do niektórych kwestii i co więcej, nie musi to wynikać z tego że są od ciebie gorsi
  • Odpowiedz
@RubinWwa: mam 18 i wiem, ze jak nie jest laska gruba i w miare jakos wyglada, no to beda chetni, bardziej niz w druga strone no ale i co z tego? Jestes juz po slubie i chce ci sie pisac o takich rzeczy jak te przegrywy całe? Przeciez wiadome to bedzie, ze faceci musza zrobic wiecej zeby zaruchac niz kobiety i co? Ale to, ze tutaj kobiety maja latwiej nie znaczy,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wap30: owszem, nie musi. Ja nie mam problemu z nikim kto ma inne podejście.

Nie bronię nikomu trzymać dziewictwa do ślubu i nie bronię nikomu szukać dziewicy. Uważam że to bez sensu ale co kto lubi.
Natomiast śmieszą mnie frustraci wylewający swoje żale na kobiety i na społeczeństwo. Żyjemy w najlepszych możliwych czasach kiedy każdy może robić co chce i mieć wywalone na opinię innych ludzi. Komu to przeszkadza? Ano takim
  • Odpowiedz
@Agatk: Jednym będzie przeszkadzać, innym nie. Dziwne pytanie, szukaj takich, którym nie będzie i tyle. To twoja prywatna sprawa i szukanie atencji z takim tematem na wykopie, jednym wielkim centrum neurotyków, mizoginów i frustratów jest żałosne.
  • Odpowiedz
@Corranh: to ciekawa perspektywa. Gdyby tylko istniały jakiekolwiek mechanizmy regulujące zachowanie ludzi, zależności między działaniami a konsekwencjami i ich odbiorem, minimalna chociaż głębia poza "każdy może robić co chce heh nikim się nie przejmować przecież można teraz takie czasy". No ale masz rację, nic nie zależy od niczego i o niczym nie świadczy, niech każdy robi co chce i nikt nie wyciąga z niczego wniosków. To jest dojrzałe podejście doświadczonego człowieka
  • Odpowiedz
Jestes juz po slubie i chce ci sie pisac o takich rzeczy jak te przegrywy całe?


@sp0ngelele: uswiadamiam takich mlodych ludzi jak ty zeby byli gotowi na to co ich spotyka i pozniej nie cierpieli, ale wiesz co? Tobie nie chce mi sie tego tlumaczyc. Nie bede cie wyprowadzal z bledu. Powodzenia, bedzie ci bardzo potrzebne. Nawet nie wiesz jaki koszmar na ciebie czeka.
  • Odpowiedz
@Agatk: To bardzo dużo. Średnia ilość partnerów zwykłego Kowalskiego to 6 - 7 w przeciągu całego życia. Dla mnie max 2 a już 4 czy 5 to dużo.
  • Odpowiedz